İhaleden İlanlar

Muammen Bedel
-
Başlangıç Fiyatı
-
Renk
Yıl
-
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Kilometre

Aramanı Paylaş

25 sonuçtan 1 ile 20 arası gösteriliyor
SATILDI

IVECO

İstanbul /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Beyaz , Aracın boyasında muhtelif çizikler olduğu, ön camında taş çatlağı olduğu, brandasında tamirli yırtıklar olduğu, ön tamponda kırık olduğu tespit edilmiştir. Aracın anahtarı mevcut olup, ruhsatı yoktur.

İhale Tarihi: 03-01-2023
İhale Saati: 11:32:00
SATILDI

SCANIA - P380

İstanbul / Beykoz

Aracın kilometresinin alınmadığı, ,motorunun ve bir cok parçasının sökük olduğu bilgisi mevcuttur. Akabinde otoparka alındığı bilgileri vardır. Aracın üzerinde yapılan incelemede: Aracın tahkiyatıdaki şasi numarasıyla aracın üzerindeki şasi numarası aynıdır. Kaporta kısımlarına bakıldığında: Aracın ön far grubu, sinyal lambaları, demir arka tamponu ve yakıt deposu sökülmüş, rastlanmamıştır. Ön cam ve ön cam üstü Plastik aksamlar kırıktır. Sol Teker üstü plastik aksamlar kırıktır. Aracın tüm lastik grubu özelliklerini yitirmiş kötü durumdadır. Aracın kabin basamakları kırıktır. Araç İçine bakıldığında: Aracın içi kirli, koltukların döşemeleri yıpranmıştır. Araç içerisindeki birçok plastik kapak kırılmış işlevlerini yitirmiştir.Aracın motoru mevcut değil, rastlanmamıştır. Aracın mevcut şartlarla tespit edilemeyen birçok parçası mevcut değil, rastlanmamıştır. Aracın aküsü mevcut değil rastlanmamıştır. Aracın çalışır yürür hale gelmesi için kapsamlı bir revizyona ihtiyacı vardır. Araç çalışır yürür değildir.Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 23/03/2015 tarih ve 82084579/1722/10471 sayılı, Hacze konu Olan Eksik Parçalı Araçlar konulu yazısının 4. Maddesi gereği ihaleden sonra tescil kurullarına yazılacak olan tescil yazılarında, aracın eksik bulunan parçalarının bildirilerek, söz konusu eksik parçalarının yasal yoldan temin edilmesi ve bunların belgelendirilmesi halinde tescil ve muayene işlemini yapılması, eksik parçaların yasal yoldan temin edilmediği, belgelenmediği takdirde tescil işlemi yapılmayarak ilgili hakkında gereğinin takdir ve ifası için Cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunulması hususunun açıkça hatırlatılması gerekmektedir. Ayrıca Fiili haciz ve Kıymet takdiri esnasında araçların ruhsat bilgilerine göre tam araç vasıflarını etkileyen motor ve şasi numarası, kaporta aksamları ile diğer teknik ve elektronik aksamlarına ilişkin belirgin özelliklerinin ayrıntılı olarak tespit edilmiş olup fotoğraflarının çekilmesi ve eksik bulunan parçaların aracın kıymetine etkisine ilişkin değerlendirmede bulunmuş olup yukarıda eksik olarak bildirilen parçalar mezkûr araç vasıflarını etkileyen unsurlardır.

İhale Tarihi: 20-12-2022
İhale Saati: 15:32:38
SATILDI

SCANIA - P380

İstanbul / Beykoz

Aracın kilometresinin alınmadığı ,motorunun ve bir cok parçasının sökük olduğu bilgisi mevcuttur. Akabinde otoparka alındığı bilgileri vardır. Aracın üzerinde yapılan incelemede: Aracın tahkiyatıdaki şasi numarasıyla aracın üzerindeki şasi numarası aynıdır. Kaporta kısımlarına bakıldığında: Aracın ön far grubu, sinyal lambaları, demir arka tamponu ve yakıt deposu sökülmüş, rastlanmamıştır. Ön cam ve ön cam üstü Plastik aksamlar kırıktır. Sol Teker üstü plastik aksamlar kırıktır. Aracın tüm lastik grubu özelliklerini yitirmiş kötü durumdadır. Aracın kabin basamakları kırıktır. Araç İçine bakıldığında: Aracın içi kirli, koltukların döşemeleri yıpranmıştır. Araç içerisindeki birçok plastik kapak kırılmış işlevlerini yitirmiştir. Aracın motoru mevcut değil, rastlanmamıştır. Aracın mevcut şartlarla birçok parçası mevcut değil, rastlanmamıştır. Aracın aküsü mevcut değil rastlanmamıştır. Aracın çalışır yürür hale gelmesi için kapsamlı bir revizyona ihtiyacı vardır. Araç çalışır yürür değildir. Aracın Şasi numarasında yapılan tramer sorgusunda 14 kazadan 16.319,00 TL hasar kaydı bulunmaktadır¸ Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 23/03/2015 tarih ve 82084579/1722/10471 sayılı, Hacze konu Olan Eksik Parçalı Araçlar konulu yazısının 4. Maddesi gereği ihaleden sonra tescil kurullarına yazılacak olan tescil yazılarında, aracın eksik bulunan parçalarının bildirilerek, söz konusu eksik parçalarının yasal yoldan temin edilmesi ve bunların belgelendirilmesi halinde tescil ve muayene işlemini yapılması, eksik parçaların yasal yoldan temin edilmediği, belgelenmediği takdirde tescil işlemi yapılmayarak ilgili hakkında gereğinin takdir ve ifası için Cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunulması hususunun açıkça hatırlatılması gerekmektedir. Ayrıca Fiili haciz ve Kıymet takdiri esnasında araçların ruhsat bilgilerine göre tam araç vasıflarını etkileyen motor ve şasi numarası, kaporta aksamları ile diğer teknik ve elektronik aksamlarına ilişkin belirgin özelliklerinin ayrıntılı olarak tespit edilmiş olup fotoğraflarının çekilmesi ve eksik bulunan parçaların aracın kıymetine etkisine ilişkin değerlendirmede bulunmuş olup yukarıda eksik olarak bildirilen parçalar mezkûr araç vasıflarını etkileyen unsurlardır.

İhale Tarihi: 20-12-2022
İhale Saati: 10:30:00
SATILDI

Temsa - Safir

Ankara /

.Araç plakaları araç üzerinde yoktur.Konu aracın anahtarının olmadığı otopark yetkilisinden öğrenilmiştir. Araç orta kapısı açık vaziyette olupgerekli incelemeler bu şekilde yapılabilmiştir. Anahtarı bulunmayan konu araç, keşif esnasında çalışır Durumda görülememiştir.Aracın km bilgisi görülememiştir.Araç dış bölümünde gözle yapılan incelemelerde: kaportasının muhtelif yerlerinde çizikler ve korozyonlar olduğu, araç arka tampon sol alt köşe lambasının kırık olduğu, lastiklerin araç üzerinde oldukları ancak görece kötü durumda oldukları, lastiklerden bazılarında hava kaybı olduğu durumları görülmüştür. Aracın değişen / onarılan / boyanmış parçasının olup olmadığı hakkında herhangi yorum yapılmamıştır. Araç iç bölümünde gözle yapılan incelemelerde: konu araç “Araç Takyidat Bilgileri” formuna göre 55 koltuk, araç etiketine göre 54 koltuk kapasitelidir. Araç koltuk döşemelerinin görece orta durumda oldukları, düğmelerinin, kontrol kollarının, direksiyonun ve göstergelerinin görece orta durumda oldukları, ön konsol üzerinde olması gereken aksamların yerlerinde olduğu, koltuk arkası ekranların yerinde olduğu, zemin, tavan ve iç bölümün görece orta ancak kirli durumda olduğu görülmüştür. Araç motor bölümünde gözle yapılan incelemelerde: motor ana aksamlarının yerinde olduğu görülmüştür. Çalışır vaziyette görülemeyen kıymet takdirine konu aracın, mekanik ve elektronik aksamlarında var olabilecek arıza ve varsa eksikliklerine dair herhangi bir yorum yapılmamıştır. Konu araç klimalı, manuel şanzımanlı ve dizel yakıtlıdır. Motor içerisinde ciddi örümcek ağı olduğu görülmüştür. Ayrıca uzun zamandır park halinde çalışmadan duran konu aracın bakım masraflarının olacağı düşünülmektedir. Araç akü bölümü açılamamış ve akülerin yerinde olup olmadıkları görülememiştir.'TÜVTÜRK'ün internet sitesinde 38 SF 167 plakası ile yapılan sorgulamada son muayene tarihi "06/04/2016” olarak görülmüştür. Değerleme konusu araç ile ilgili olarak, Sigortam 360 internet sitesi üzerinden şasi numarasıyla yapılan tramer sorgulamasında aşağıdaki sonuca ulaşılmıştır:NLTRJU98LO1010079 şasi nolu TEMSA OTOBUS SAFIR olarak kayıtlı araç 7 adet kazaya karışmıştır. KZ: 25.10.2016 Carpma, KZ2: 29.01.2015 Carpma, KZ3: 11.05.2014 Carpma, KZ4: 06.09.2012 ERP-Çarpisma 1919,14 TL, KZ5: 29.08.2012 ERP-Çarpma 1418,51 TL, KZ6: 14.02.2012 ERP-Carpma 1.200,00 TL, KZ7:17.10.2010 Çarpisma 6.780,00'TL.

İhale Tarihi: 15-12-2022
İhale Saati: 11:12:00
SATILDI

Mitsubishi - Canter

Manisa / Yunusemre

011 MODEL MITSUBISHI CANTER FE85BE marka model beyaz renkli dizel yakıtlı manuel vitesli 2977 CC motor hacimli kamyon. Aracın ruhsatı ve abahtartı yoktur. Anahtarı olmadığı için araç çalıştırılamamış bu sebeple km ve yürüyen aksam ve motor durumu tespit edilememiştir. Aracın muhtelif yerlerinde çizikler ve yıpranmalar mevcuttur, koltruk ve lastik durumu orta seviyededir. Yapılan hasar sorgulamasında 2 adet hasar kaydının bulunduğu anlaşılmıştır. Araç 09/01/2016 tarihinden bu yana yediemin otoparkındadır.

İhale Tarihi: 30-11-2022
İhale Saati: 11:30:00
SATILDI

Temsa - Prestij

Antalya /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Beyaz , Yapılan ilk incelemelerde tespit konusu aracın otoparkın arka bölümünde kapıları açık plakasının sökülmüş durumda olduğu görülmüştür. Aracın teknik özellikleri incelendiğinde; Plaka: 07 FV 13 Marka: TEMSA Tipi: PR1 Model Yılı: 2012 Rengi: BEYAZ Cinsi: Otobüs (tek katlı) Motor no: 1637513 Şasi No: NLTPNG3L01000099 Silindir Hacmi: 2998 cc Koltuk Sayısı: 30 Kontak Anahtarı: YOK Yedek Anahtar: YOK Ruhsat: YOK (POLNET çıktısı üzerinden kontrol edildi) Kilometre Sayacı: çalışmaz durumda Tespite konu aracın elektrik aksamının çalışmaz durumda olduğu, aracın çalışmaz ve yürümez durumda olduğu tespit edilmiştir. Tespite konu 07 FYV 13 plakalı TEMSA marka Tek katlı Otobüste kaporta aksamında yer yer çizik ve göçükler bulunmaktadır.

İhale Tarihi: 01-12-2022
İhale Saati: 10:19:00
SATILDI

Neoplan - Cityliner

Ankara /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Otomatik , Rengi Beyaz , Aracın kilometresi anahtarı olmadığından tespit edilememiştir.Aracın kaporta aksamında yoğun şekilde derin çizikler ve boya kusurları (büyük çoğu aracın üzerindeki logonun sökülmesi neticesinde oluşmuş) olduğu, sol taraftaki bagaj kapaklarından bir tanesinin olmadığı, görülmüştür. Lastiklerinin havası inmiş ve jantın üzerine oturmuş olduğu, yedek bir adet tekerinin olduğu, lastiklerindeki aşınma miktarının işletme sınırları içerisinde olduğu görülmüştür. Aracın motorun ve diğer hareket aktarım ekipmanlarının yerinde olduğu, ancak aracın anahtarı bulunmadığından; marş yapılamamış dolayısıyla çalışır ve yürür durumda olup-olmadığı tecrübe edilememiştir. Sol taraftaki sürücü camının, yatak camının, sol aynasının, sol yan sinyal lambasının, sol arka stop lambasının kırık olduğu, bunlarında dışındaki camlarının sağlam olduğu, farlarının ve stop lambalarının yerinde ve sağlam olduğu görülmüş olup: çalışır durumda olup-olmadıkları aracın anahtarı olmadığından tecrübe edilememiştir.Aracın döşemeleri deri-kumaş karışımı olup; aracın iç döşeme ve aksamları incelendiğinde oldukça kötü durumda olduğu, koltukların yrtıkların olduğu, 3 sıra koltuğu (toplamda 3X2=6 adet koltuğun yerinde olmadığı-söküldüğü) yerinde olmadığı, tespit edilmiştir.Yapılan sorgulamada araca ait 18.07.2011 tarihli 14.898,- TL tutarında, 26.07.2011 tarihli 4.925,-TL tutarında, 14.02.2012 tarihli 5.328, TL tutarında, 13.04.2015 tarihli 6.143,-TL tutarında,4 (dört) adet hasar kaydı olduğu tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 02-09-2022
İhale Saati: 10:00:00
SATILDI

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı

Yakıt Tipi Dizel , Rengi Sarı , Kamyon (damperli) cinsinde, Fatih 280-26SDT Tipinde, aracın kontak anahtarının mevcut olmadığı, akü ve kablolarının sökülmüş vaziyette olduğu, araç iç döşemeleri ve kabinin genel aksamlarının çok yıpranmış vaziyette olduğu, aracın kilometresinin araç aküsü olmadığı için tespit edilemediği, aracın üzerinde mevcut olan 10 adet lastiğinin ekonomik ömürlerini tamamlamış yıpranmış lastikler şeklinde olduğu, stepnesinin bulunmadığı, aracın sağ ve sol arka stoplarının eksik olduğu, kupasının sol kısmından hasarlı olduğu, aracı kapı içi döşemelerinin hasarlı olduğu, arka stoplarının kırık olduğu, aracın kasasında yıpranma ve hasarların bulunduğu bilirkişilerce tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 17:23:21
SATILDI

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı

Yakıt Tipi Dizel , Rengi Sarı , Kamyon (damperli) cinsinde, Fatih 280-26SDT tipinde araç. Aracın kontak anahtarının mevcut olmadığı, Akü ve kablolarının sökülmüş vaziyette olduğu, araç içi döşemeleri ve kabinin genel aksamlarının çok yıpranmış vaziyette olduğu, aracın kilometresinin araç aküsü olmadığı için tespit edilemediği, aracın üzerinde mevcut olan 2 adet lastiğinin % 40 seviyesinde kullanılabilir vaziyette olduğu, aracın üzerinde mevcut olan 6 adet lastiğinin ekonomik ömürlerini tamamlamış olduğu, aracın üzerinde 2 adet tekerde lastiklerin mevcut olmadığı, stepnesinin olmadığı, sağ kapı kilit sisteminin arızalı ve kapı açma kolunun kırık olduğu, aracın sağ ve sol stoplarının eksik olduğu, ön panjur bagalitlerinin hasarlı olduğu, sol sinyalinin kırık olduğu, aracın ön tamponunun hasarlı olduğu, aracın arka sinyallerinin mevcut olmadığı, aracın kasasında yıpranmaların ve hasarların olduğu bilirkişilerce tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 11:45:00
SATILDI

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı

Rengi Sarı , Kamyon (damperli) cinsinde, Fatih 280-26SDT tipinde araç. Aracın kontak anahtarının mevcut olduğu, Akü ve kablolarının sökülmüş vaziyette olduğu, araç içi döşemeleri ve kabinin genel aksamlarının çok yıpranmış vaziyette olduğu, aracın kilometresinin araç aküsü olmadığı için tespit edilemediği, aracın üzerinde mevcut olan 3 adet lastiğinin % 50 seviyesinde kullanılabilir vaziyette olduğu, aracın üzerinde mevcut olan 6 adet lastiğinin ekonomik ömürlerini tamamlamış olduğu, aracın üzerinde 1 adet tekerde lastiklerin mevcut olmadığı, stepnesinin olmadığı, aracın sağ ve sol stoplarının eksik olduğu, aracın ön far camının kırık olduğu, aracın arka sinyallerinin mevcut olmadığı, aracın kasasında yıpranmaların ve hasarların , danper sağ yanında ezilmenin mevcut olduğu bilirkişilerce tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 11:30:00
SATILDI

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı

Yakıt Tipi Dizel , Rengi Sarı , Kamyon (damperli) cinsinde, Fatih 280-26SDT tipinde araç. Aracın kontak anahtarının mevcut olmadığı, Akü ve kablolarının sökülmüş vaziyette olduğu, araç içi döşemeleri ve kabinin genel aksamlarının çok yıpranmış vaziyette olduğu, aracın kilometresinin araç aküsü olmadığı için tespit edilemediği, aracın üzerinde mevcut olan 2 adet lastiğinin kullanılamaz vaziyette olduğu, aracın üzerinde mevcut olan 4 adet lastik % 40 seviyede olduğu, stepnesinin olmadığı, araç kupasında yoğun şekilde ezilmelerin mevcut olduğu, iç döşemelerin yıpranmış vaziyette olduğu, araç göğsünde hasarların olduğu, arka stoplarının kırık vaziyette olduğu, tekerleklerde bijon eksiklerinin olduğu,araç şaftının yerinde bulunmadığı, araç şanzumanının eksik olduğu, araç baskı balatasının bulunmadığı , susturucunun bulunmadığı, aracın damperinde ezilmelerin ve hasarların bulunduğu bilirkişilerce tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 11:15:00
SATILDI

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı

Aracın ruhsat ve kontak anahtarının olduğu, aküsünün bulunmadığı, 6 adet tekerinin jantaları ile stepnesinin mevcutta bulunmadığı, aracın difransiyelinin araç üzerinde mevcut olmadığı, arka aksların sökülmüş olduğu, aracın şaftının mevcut durumda olmadığı, akü ve kablolarının sökülmüş vaziyette olduğu, araç iç döşemeleri ve kabininin genel aksamlarının çok yıpranmış vaziyette olduğu, ön teker jant bijonlarının eksik durumda olduğu, aracın üzerinde mevcut olan 4 adet lastiğinin ekonomik ömürlerini tamamlamış olduğu, aracın sağ çamurluğunun hasarlı şekilde olduğu, sağ ön farının kırık olduğu, kapı iç döşemelerinin hasarlı olduğu, aracın kasasında yıpranmaların ve hasarların bulunduğu, kabinin komple boya ihtiyacı olduğu bilirkişilerce tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 11:00:00
SATILDI

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı

akıt Tipi Dizel , Rengi Sarı , Kamyon (damperli) cinsinde, Fatih 280-26SDT 6X2 tipinde araç. Aracın kontak anahtarının mevcut olmadığı, Akü ve kablolarının sökülmüş vaziyette olduğu, araç içi döşemeleri ve kabinin genel aksamlarının çok yıpranmış vaziyette olduğu, aracın kilometresinin araç aküsü olmadığı için tespit edilemediği, aracın üzerinde mevcut olan 9 adet lastiğinin % 30 seviyesinde kullanılabilir vaziyette olduğu, bir adet tekerde lastiğinin bulunmadığı, araç kupasında yer yer çürümelerin mevcut olduğu, aracın iç döşemeleri yıpranmış vaziyette olduğu, araç iç tavan kaplamasının hasarlı olduğu, damperinde yıpranmaların ve yırtılmanın bulunduğu bilirkişilerce tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 10:45:00
SATILDI

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı

6X2 tipinde araç. Aracın kontak anahtarının mevcut olmadığı, Akü ve kablolarının sökülmüş vaziyette olduğu, araç içi döşemeleri ve kabinin genel aksamlarının çok yıpranmış vaziyette olduğu, aracın kilometresinin araç aküsü olmadığı için tespit edilemediği, aracın üzerinde mevcut olan 6 adet lastiğinin % 40 seviyesinde kullanılabilir vaziyette olduğu, aracın üzerinde mevcut olan 4 adet tekerde lastiklerin mevcut olmadığı, stepnesinin olmadığı, aracın ön camının kırık olduğu, araç kupasında yer yer çürümelerin mevcut olduğu, aracın ön far camları kırık şekilde olduğu, aracın tekerlerinde bijon eksikliklerinin mevcut olduğu, aracın arka sinyallerinin mevcut olmadığı, iç döşemelerinin yıpranmış vaziyette olduğu, göğüs kısmında hasarların mevcut olduğu, iç tavan kaplamasının hasarlı olduğu, aracın kasasında yıpranmaların ve hasarların olduğu bilirkişilerce tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 10:30:00
SATILDI

Scania - G420

Samsun / İlkadım

Çekici vasıflı, kırmızı renkli, 2 koltuklu, km 1.147,917, aracın plakaları mühürlüdür ve aracın üzerindedir, araç çalışmakta olup motor durumunda gözle görülür eksiklik yoktur, aracın ön far çerçeveleri kırıktır, sağ ve ön çamurlukta kırık vardır, lastikleri kullanılabilir durumdadır, iç döşemeleri kullanılabilir durumdadır. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunmaktadır. Anahtarı vardır, ruhsatı vardır.

İhale Tarihi: 24-03-2022
İhale Saati: 09:43:15
SATILDI

Kia - K2500

Bayburt / Merkez

Lastikleri kışlık ve iyi durumda, ön tamponda hafif çizikler ve bazı yerlerinde muhtelif çizikler olan aküsü üzerinde çalışır vaziyetteki 168.587 km de kasası odun parçası ile dolu gözler görülür ve anlaşılır başkaca kusuru olmayan 200.000,00-TL muhammen bedelli araçtır.

İhale Tarihi: 24-03-2022
İhale Saati: 10:00:00
SATILDI

Ford - Cargo

Kocaeli / Gebze

silindir hacmi 8974 cm³, net ağırlığı 7875 kg, beyaz renkli çekici incelendi. Anahtar ve ruhsat yok, kapıları kilitli. Kabin, motor kısmı ve çalışma durumu incelenemedi. Sağ ve sol far arasındaki panjur sökük ve sağ taraftaki sileceğe sıkıştırılmış, sürücü kapısı ile merdiven arasındaki muhafaza çatlak, motor kapağındaki FORD amblemi eksik, kaportada çizikler ve boya kalkmaları, kaporta haricindeki metal aksam ve parçalarda paslanmalar, egsoz borusunun çıkış kısmında paslanma kaynaklı erozyon mevcut. Yakıt ve yağ depolarının kapakları eksik. Aracın 3 adet toplam 3.142,27 TL tutarında Tramer hasar kaydı vardır.

İhale Tarihi: 22-03-2022
İhale Saati: 11:45:00
SATILDI

Isuzu - Npr

Sakarya / Hendek

Aküsü bitik, muhtelif yerlerinde çizik ve vuruklar mevcut olan, uzun yıllar kullanılmamış olması nedeniyle lastikleri % 40 kullanılır durumda, Kasa kısmında havalandırma/soğutma sistemi mevcut kamyon.

İhale Tarihi: 11-02-2022
İhale Saati: 16:48:34
SATILDI

Ford - Cargo

Antalya / Döşemealtı

Araçta arkada 4 sağ 4 sol ve önde 2 olmak üzere toplam 10 adet lastik bulunuyor. Lastikler orta durumda. Aracın aküsü bitik olduğu için araç çalıştırılamadı. Aracın görünen kısımlarından yapılan kontrollerde herhangi bir eksik görülmedi. Araç içerisi düzgün ve temiz durumda. Direksiyon kaplamasında kalkmalar var. Tavan ve koltuk döşemeleri düzgün, kapı plastiklerinde sorun yok. Ön tampon sağ alt kısım tamirli, ön tampon sol alt kısım darbeli, sol basamak plastiği kırık, kasanın ahşap kısımlarında çürümeler, metal kısımlarda paslanmalar mevcut. Ayna boyalarında kalkmalar var. Aracın TRAMER (5664 SMS Sistemi) üzerinden yapılan sorgulamalarda aşağıda yer alan -1- Adet kazaya karıştığı tespit edilmiştir. 25/12/2012-Çarpma

İhale Tarihi: 01-02-2022
İhale Saati: 10:55:00
SATILDI

Ford - Trucks

Malatya / Akçadağ

Aracın aküsü ve farları sökülmüş, şanzımanı ise otomatik sökülmüştür. Aracın lastikleri ise 6 adeti sökülmüş, 2 adet lastik ise aracın yanında. Koltuk ve döşemeler orta seviyede olup aracın ön camları kırık diğerleri sağlam, aynaları da sağlamdır. Aracın motor ve motor kısmı parçalarının, şanzıman ve defrensiyelin sökülmüş olduğu, kaportasının ön tamponu sökülmüş, kupanın ön ve arka kısmında çökmeler mevcut şasesi hasar görmüştür. Not: Adalet Bakanlığının 23/03/205 tarih ve 10471 sayılı yazısı gereğince; araç bu şekilde satılacak olup tescil aşamasında eksik parçaların yasal yoldan temin edilmesi halinde tescil işleminin yapılabileceği, eksik parçalar yasal yoldan temin edilemediği takdirde ilgili hakkında C.Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır

İhale Tarihi: 23-02-2022
İhale Saati: 14:00:00
SATILDI
img

IVECO

İstanbul /
İhale Tarihi: 03-01-2023
İhale Saati: 11:32:00
Muam. Bedel
900.000
SATILDI
img

SCANIA - P380

İstanbul / Beykoz
İhale Tarihi: 20-12-2022
İhale Saati: 15:32:38
Muam. Bedel
90.000
SATILDI
img

SCANIA - P380

İstanbul / Beykoz
İhale Tarihi: 20-12-2022
İhale Saati: 10:30:00
Muam. Bedel
90.000
SATILDI
img

Temsa - Safir

Ankara /
İhale Tarihi: 15-12-2022
İhale Saati: 11:12:00
Muam. Bedel
800.000
SATILDI
img

Mitsubishi - Canter

Manisa / Yunusemre
İhale Tarihi: 30-11-2022
İhale Saati: 11:30:00
Muam. Bedel
350.000
SATILDI
img

Temsa - Prestij

Antalya /
İhale Tarihi: 01-12-2022
İhale Saati: 10:19:00
Muam. Bedel
473.000
SATILDI
img

Neoplan - Cityliner

Ankara /
İhale Tarihi: 02-09-2022
İhale Saati: 10:00:00
Muam. Bedel
600.000
SATILDI
img

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı
İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 17:23:21
Muam. Bedel
100.000
SATILDI
img

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı
İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 11:45:00
Muam. Bedel
120.000
SATILDI
img

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı
İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 11:30:00
Muam. Bedel
120.000
SATILDI
img

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı
İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 11:15:00
Muam. Bedel
100.000
SATILDI
img

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı
İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 11:00:00
Muam. Bedel
110.000
SATILDI
img

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı
İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 10:45:00
Muam. Bedel
115.000
SATILDI
img

BMC - Fatih

Ankara / Gölbaşı
İhale Tarihi: 21-06-2022
İhale Saati: 10:30:00
Muam. Bedel
115.000
SATILDI
img

Scania - G420

Samsun / İlkadım
İhale Tarihi: 24-03-2022
İhale Saati: 09:43:15
Muam. Bedel
280.000
SATILDI
img

Kia - K2500

Bayburt / Merkez
İhale Tarihi: 24-03-2022
İhale Saati: 10:00:00
Muam. Bedel
200.000
SATILDI
img

Ford - Cargo

Kocaeli / Gebze
İhale Tarihi: 22-03-2022
İhale Saati: 11:45:00
Muam. Bedel
340.000
SATILDI
img

Isuzu - Npr

Sakarya / Hendek
İhale Tarihi: 11-02-2022
İhale Saati: 16:48:34
Muam. Bedel
260.250
SATILDI
img

Ford - Cargo

Antalya / Döşemealtı
İhale Tarihi: 01-02-2022
İhale Saati: 10:55:00
Muam. Bedel
260.000
SATILDI
img

Ford - Trucks

Malatya / Akçadağ
İhale Tarihi: 23-02-2022
İhale Saati: 14:00:00
Muam. Bedel
155.000