FORD - FİESTA

İlan No 386
İlan Tarihi 01 Şubat 2023
Renk Siyah
Yıl 2013
Vites Tipi Manuel
Yakıt Tipi Dizel
Kilometre 52.436
Araç Sınıfı Hususi
Ruhsat Yok
Anahtar Yok
Hasar Kaydı Var
Ihale Tarihi 08.02.2023 15:03:52
İl Diyarbakır
İlçe Bismil
İhalenin Yapılacağı Adres GÜVEN YEDİEMİN OTOPARKI - SANAYİ MAHALLESİ BATMAN BULVARI BUĞDAY PAZARI YANI NO:21 BİSMİL DİYARBAKIR
Teminat Bedeli
20.000
Başlangıç Fiyatı
56.000
Muam. Bedel
100.000

Açıklama

Aracın kontak anahtarı olmadığından, aracın yürüyen aksamı ve mekanik aksamı kontrol edilemedi. Aracın arka sağ ve sol stop lambaları kırık, arka tampon hasarlı, araç tavanında göçükler mevcut, yakıt depo kapağı yok, arka sol kapı hasarlı, sağ ve sol dikiz aynaları yok, kelebek camlar kırık, motor kaputu hasarlı, ön tampon yok, sağ ve sol farlar komple yok, ön cam kırık, ön sağ çamurluk hasarlı, dört kapıda da derin çizikler mevcut, araç içinde ön iki airbag hasarlı, araç içinde deformeler mevcut, araç içinde göğüs panelinde parçalar yerinde yok, motor beyni yok, motor karteli hasarlı, aracın dört lastiğinin de kullanılamaz durumda olduğu, kaportasının muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tarafımca tespit edilmiştir.

İcradan Satışa Nasıl Katılabilirim?

İcradan Satışa katılabilmek için Danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Ihale Buluruz konusunda deneyimli ve uzman danışmanları ile icra satışlarına sizin adınıza katılım sağlar. Beğendiğiniz ve almak istediğiniz araca karar verdikten sonra formu doldurup bize gönderin. Uzman ekibimiz size hemen dönüş sağlayacak ve işleyiş hakkında tüm sorularınıza cevap verecektir. Almak istediğiniz aracın ekspertiz raporu, rayiç bedel araştırması dahil hizmet paketlerimizden faydalanabilir, ihale sonrası icra çıkışı ve araç tescili, muayene, bakım, detay temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun, danışmanlarımız sizin adınıza icra satışlarına katılım sağlar ve sizin adınıza pey sürer.