İhaleden İlanlar

Muammen Bedel
-
Başlangıç Fiyatı
-
Renk
Yıl
-
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Kilometre

Aramanı Paylaş

319 sonuçtan 1 ile 20 arası gösteriliyor
SATILDI

Ford - Transit

Van /

Kumaş koltuk , Aracın arka kısmında güvenlik teçhizatından airbag ile birlikte emniyet kemerleri mevcut olup, koltukların yerleştirilmesi için sabit tutturma noktaları ve bağlantı elemanları mevcut olup, sürücü ve öndeki yolcuların bölümü ile insan taşınması için kullanılan arka bölüm arasında sabit panel veya bariyer mevcut değildir. Araç 13+1 kişi kapasiteli olup yandan camlı ve 5 sıra koltuklu vasfındadır. Aracın ön camı sağlam, yan camlardan sağ arka taraftan öne doğru ikinci cam kırıktır ve naylon ile kapatılmıştır. Diğer yan kenar camları sağlam durumdadır. Aracın aynaları ön sağ/sol ve iç dikiz sağlam, teker lastiklerinden ön ve arka normal durumda olup aracın istetme tekeri mevcuttur. Araç beş sıra (ön sürücü/ ve arka yolcu) koltukludur. Aracın kaportasında yaptığım inceleme ve gözlemde kaporta aksamında genel olarak boya işlemi olmadığını tespit ettim. Aracın sol yanında taş izli iki adet çökük vardır. Ön ve arka tamponlar sağlamdır. Arka bagaj kaputu ve arka camlar sağlamdır. Sağ arka kapı ve sağ yan kaportada hafif kaporta çöküğü mevcuttur. Elektrik tesisatında arıza mevcut olmayıp, aracın koltuk takımları sağlam, yeni ve taban döşemesi sağlam olduğunu tespit edilmiştir. Araçta airbag mevcuttur. Araç yandan camlıdır. Aracın arka koltuk ile arka bagaj birbirinden koltuk sırt minderi ile ayrılmış durumdadır. Aracın koltuk şaseIeri aracın taban şasesine sabitlendirilmiş durumdadır. Araç 295574KMdir. Takograflı değildir. Aracın keşif esnasındaki durumu ve dosyadaki bilgi ve belgeler ışığında aracın genel olarak fabrikadan çıktığı gibi olduğu, kullanımdan ötürü araçta yıpranmalar olduğu gözlemlenmiştir.

İhale Tarihi: 30-03-2023
İhale Saati: 11:33:59
SATILDI

Renault - Fluence

Bursa /

Dizel, otomatik vites, beyaz renkli otomobil. Aracın anahtarı ve ruhsatı mevcut değildir. Araçta hasar vardır, ayrıca bir kısım parçalar mevcut değildir. Bilirkişi Raporunda listelenen ana parçalar (ECU, akü, multimedya ekranı) mevcut değildir. Ön tampon, sağ ön çamurluk, motor kaputu, arka tampon, sol bagaj kapak stop, sol dikiz ayna kapak, bagaj kapağı, sağ arka kapı, sol arka kapı, sol ön kapı ve ön cam hasarlıdır. Lastiklerde ortalama %40 aşınma söz konusudur. Motor mekanik bakım/ya da onarıma ihtiyaç vardır. Hasarlı ve eksik parçalarının olması nedeniyle araç mevcut hali ile trafiğe çıkamaz. Tekrar trafiğe çıkabilmesi için aracın eksik parçalarının temini ve hasarının giderilmesi gereklidir. Araçta yaklaşık 49.000 TL (orijinal ikinci el parça fiyatı, özel servis işçilik ücretleri üzerinden yaklaşık değer) masraf vardır.

İhale Tarihi: 21-03-2023
İhale Saati: 11:21:09
SATILDI

Hyundai - Accent

Denizli /

Yakıt Tipi Benzin, Vites Tipi Manuel, Rengi Beyaz, Aracın kontak anahtarı mevcut,ruhsatı yok, aracın motoru sökülmüş, motor blogu silindir kapağı aracın arka koltuğu önüne koyulmuş , motorun bazı parçaları bagajda, motor bloğu üzerinde sadece piston ve piston kolları kalmış, krank milli arka koltuk önünde , silindir kapağı üzerinde sadece supaplar ve bujiler mevcut, eksantrik mili araç içerisinde tespit edilmedi, aracın motor karteri bulunamadı, bazı motor parçaları eksik, motor üzerinde bulunan alternatör, klima komprösörü, marş motoru , egzoz manifoldu gibi parçalar araç içerisinde bulunamadı, motor bloğunun neden dağıtıldığı tespit edilemedi, arıza nedeni ile dağıtıldı ise arızanın onarımının tamamlanmadığı motor reyizyon yapılması gerektiği düşünülmektedir, bunun içinde krank mili ana yatakları, kol yatakları, sekmanlar ve silindir revüzyonu sonrasında gerekirse pistonları değişmesi gerektiği düşünülmektedir, aracın sökülmüş olan şanzımanı araç içerisinde bulunamadı, aracın sökülmüş olan su radyatörü, klıma radyatörü, aküsü araç içerisinde bulunamadı. aracın ön tamponu tampon paneli, ön panjuru sökülmüş araç içerisine görülemedi, aracın direksiyon kolu sökülmüş , araç içerisinde bulunamadı. Direksiyon simi araç içerisinde sağ koltuk üzerinde ancak üzerindeki airbag araç içerisinde bulunamadı, aracın bagaj kapağı ve arka tamponunun hasarlı olduğu görüldü. onarılarak boyanılması gerekli, sürücü kabinin solunda yer alan sigorta kutusunu kapağının sökülmüş olduğu.

İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 17:28:29
SATILDI

Hyundaı - i20

Uşak /

Rengi Beyaz ,Yeni i 20 1.4 CRDI Jump. Söz konusu araç keşif günü itibarı İle anahtarının mevcut olduğu. ruhsatının olmadığı. aracın anahtarı mevcut ancak aracın aküsünün boş durumda olduğu ve yeterli elektrik enerjisi vermediğinden motor ve diğer aktarma organlarının tespit günü itibarı ile faal olup olmadığının kontrolü yapılamamıştır. Araç görsel olarak incelenmiştir. Motor. Şanzıman ve diğer yürür aksamlarının araç Üzerinde olduğunun kontrolü yapılmıştır. Aracın dış bölümü yapıları kontrol ve incelemelerim ile kaporta aksamında kayda değer hasar görülmemiştir. Aracın iç kısmında ise koltuk döşemelerinin üzerinde yırtık, yanık ve deformasyon olmadığı, kapı, torpido ve tavan döşemelerinin yıpranmamış olduğu tetkik ve gözlemlerimle görülmüştür. Lastikleri normal vaziyette diş derinlikleri yaklaşık %70 civarında olduğu. Keşif günü aracın aküleri yeterli elektrik akımı vermediğinden kilometresi tespit Edilememiştir. Muhtelif ezik ve çizikler mevcuttur.

İhale Tarihi: 14-03-2023
İhale Saati: 16:04:03
SATILDI

Renault - Clio

İzmir / Karşıyaka

RUHSAT ve YEDEK ANAHTAR: Aracın ruhsat aslı görülmemiş olup kontak anahtarı bulunmamaktadır. MOTOR DURUMU: Aracın çalışır durumda olmadığı tespit edilmiştir. LASTİKLER: Aracın lastiklerinin kullanım ömrünün tamamlanmış olduğu tespit edilmiştir. CAMLAR : Aracın Ön camın kırık olduğu görülmüştür. DİKİZ AYNALARI : Araç aynalarının Kırık olduğu görülmüştür. ARACIN İÇ KISMI : Koştuk döşemesinin vasat durumda olduğu görülmüştür. AYDINLATMA ÜNİTELERİ: Aracın ön aydınlatma grubunun kırık olduğu tespit edilmiştir. ARACIN HASAR GEÇMİŞİ Aracın geçmiş hasar kayıtları KVKK gereği kontrolleri yapılamamıştır. ARACIN KAPORTA VE BOYA DURUMU: Araç üzerinde yapılan inceleme neticesinde ARACIN ÖN. SAĞ YAN KISIMLARINDAN VE TAVAN SACININ HASARLI ve aracın muhtelif yerlerinde göçük ve derin çiziklerin olduğu tespit edilmiştir. Araç üzerindeki kontrollerde göz ile tespiti yapılabilecek eksik ve hasarlı parçaların mevcut olduğu görülmüş olup; MEKANİK AKSAM ÜZERİNDE YAPILAN KONTROLLERDE; S u radyatörü, alt takım parçaları, intercooler radyatörü, hava boruları, şanzıman takozları, motor takozları, ön amortisör, şanzıman ve motor traversinin hasarlı olduğu; KAPORTA, ELEKTRİK VE DÖŞEME AKSAM ÜZERİNDE YAPILAN KONTROLLERDE; Akü şarjının bitmi, sürücüs ve yolcu hava yastıklarının patlamış, sigorta kutusu, Alternatör, klima kompresörü, sağ sol far lambaları, hava rezanatörü, Motor kaputu, kaput kilidi ve teli, sağ sol çamurluk davlumbazı, ön panjur komple, ön tampon ve bağlantıları komple; , ön tampon demir, sağ sol ön çamurluk, sağ sol podye sacı, sağ sol şase kolu, ön panel, sağ ön kapı, sağ arka kapı ve sağ arka çamurluğun ve Ön camın hasarlı olduğu; Araç iç kısımlarında yapılan kontrollerde koltukların yerinden çıkmış ve vasat durumda, ön torpido radyo teyip panelinin yerinde olmadığı vites konsolunun yerinden çıktığı görülmektedir.

İhale Tarihi: 21-03-2023
İhale Saati: 11:04:00
SATILDI

Fiat - Doblo

Kocaeli / Gebze

Yakıt Tipi Benzin , Vites Tipi Manuel , Rengi Beyaz , Keşif araç aşırı tozlu iken yapılmıştır. 21.260 kmdedir. Lastiklerin aşınma durumu %20 dir. Yedek lastiği görülemedi. Torpidonun kapağında çizikli bölge, motor soğutma sıvısı ve hidrolik yağ seviyeleri normal düzeyde, motorun önemli aksamlarında bir eksiklik tespit edilemedi. Anahtar birinci kademeye getirildiğinde panodaki göstergelerin akfitleştiği görüldü. Arka tamponda boya kalkmaları, çalışma durumu kontrol edilemedi.

İhale Tarihi: 20-03-2023
İhale Saati: 14:39:03
SATILDI

Chevrolet - Captiva

Van /

raç üzerinde yaptığım fiziki incelemelerde, ön camının çatlak olduğu, ön tamponda ve motor kaputunda taş vurukları nedeni ile boya deformasyonları olduğu, ön panjurunun kırık olduğu, sol ön çamurluk dodiğinde çizik hasarı olduğu, sol yan marşbiyel bakalitinin kırık olduğu, sol ön kapısı ve sol arka kapısında boya deformasyonları olduğu, arka tampon siyah bölümü ile alt gri spoylerinin hasarlı olduğu, sağ arka stop lambasının kırık olduğu, sol arka stop lambasının kırık olduğu, arka teker lastiklerinin patlak olduğu ve bekleme nedeni ile keten kırdığı, sağ arka teker jantında sürtünme sonucu hasar oluştuğu, sağ arka çamurluğunda çizik hasarı olduğu, sağ ön kapısında boya deformasyonları olduğu, sağ dikiz ayna gövdesinin kırık olduğunu, sağ ön teker davlumbazının araç üzerinde olmadığı, sağ ön çamurluğunda eski onarımdan kaynaklı çizik şekliden macun atması olduğuınu tespit edilmiştir. Aracın otopark alanında kontak anahtarı bulunmadığından kabin içine girilememiş, aracın motor kaputu ile bagaj kapağı açılamamıştır. Aracın kontak anahtarı bulunmadığından motor ve elektrik aksamının çalışma durumu kontrol edilememiş, kilometre bilgisi tespit edilememiştir. Aracın stepne tekeri aracın arka bölümünde montelidir. Aracın sol ön teker lastiği, sol arka tekerlerin ve sağ arka teker lastiğinin patlak olduğu, sağ arka teker lastiğinin keten kırması nedeni ile değişmesi gerekmektedir. Aracın motor kaputu, sol ön çamurluk, sağ ön çamurluk, sağ ön kapı kısımları boya işlemi görmüştür. Aracın Sigorta Bilgi Merkezinden yapılan sorgulamalarında 06/07/2012 tarihinde Ergo Sigorta A.Ş.den 18792071 numaralı kasko hasar dosyası kaydı bulunmaktadır.Aracın Sigorta Bilgi Merkezinden yapılan sorgulamalarında 25/12/2016 tarihinde çift taraflı maddi hasarlı trafik kazası hasar kaydı bulunmaktadır.Aracın Sigorta Bilgi Merkezinden yapılan sorgulamalarında Ağır Hasar Kaydı bulunmamaktadır.

İhale Tarihi: 14-03-2023
İhale Saati: 10:12:00
SATILDI

Renault - Master

Nevşehir / Ürgüp

Satışa konu araç üzerinde keşif günü şaşi numarası dosyadaki ile araç üzerindeki eşleşti, araç plakaları araç üzerindeki ön ve arka yerinde takılı, araç kontak anahtarı mevcut, araç trafik tescil belgesi araçta yok, araç iç döşemeleri fiziki yapısı düzgün, araç kapı iç döşemeleri fiziki yapısı düzgün, araç çamurluk, sağ ön kapı, sağ orta kayar kapı ezik boyası dökülmüş, araç sol yan taraf orta kısım kaportada kısmi eziklikler bulunmakta, araç sağ dış yan ayna komple kırık, araç tekerlekleri %60 seviyesinde, araç aküsü yerinde ve çalışır durumda, araç motoru çalışır durumda, Frigorifik kasa içerisinde bulunan soğutucu çalışmadı, soğutucu parçaları sökülmüş montajı yapıldığında kullanılabilir. Frigorifik kasa iç ön kısım, iki yan kısım ve tavanın izolasyonlu döşemesi sökülmüş ve eksik, yenisi temin edilerek montajı yapılabilir, Frigorifik kasa arka kapak kullanılır durumda,

İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 10:09:00
SATILDI

Fiat - Doblo

Ankara /

Aracın önden hasarlı olduğu, ön tamponun, tampon demirinin, soğutma radyatörünün, intercool radyatörünün, radyatör hortumlarının, V kayışının, ön farlarının, ön ızgaranın, mevcut olmadığı, sağ ön kapı camının kırık olduğu, direksiyon Airbag'inin (Hava Yastığının) mevcut olmadığı, direksiyon simidi ve vites topuzunun aşınmış olduğu, araç içinde deformasyon olduğu, sol ön kapı kol dayanağının ve oto teybinin mevcut olmadığı, muhtelif yerlerinde sürtme, çizik, taş izleri ve eziklerin mevcut olduğu, ön ve arka koltuklarda emniyet kemer tertibatının olduğu ve aracın yandan camlı kamyonet olduğu tespit edilmiştir. Aracın kontak anahtarı olmadığından araç çalıştırılamamış olup, kilometre, motor, şanzıman ve elektrik aksamlarının durumu hakkında yorum yapılamamıştır. Araç 2008 yılından beri otoparkta olup, kullanılamaz haldedir. şeklinde rapor düzenlendiği,

İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 11:15:00
SATILDI

Opel - Corsa

Yalova /

Yakıt Tipi Benzin , Rengi Kahverengi , Satışa konu aracın sol ön çamurluğunda dareye bağlı olarak göçük bulunmaktadır. Arka tampon sağ tarafında sürtmeye bağlı çizgiler mevcuttur. Ön tamponun sağ tarafında ayrılma ve çizikler mevcuttur. Sağ arka stop lambasının kapağının kırık olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca aracın muhtelif yerlerinde kılcal çizikler ve küçük gamze ve küçük göçükler bulunmaktadır. Lastiklerin genel durumu orta haldedir ve yaklaşık aşınma oranı %50 civarındadır. Söz konusu aracın iç tarafı anahtarı olmadığından dolayı görülememiştir. Aracın ön ve arka plakaları yerinde takılı değildir. Aracın anahtarı olmadığından çalıştırılamamıştır. Ayrıca yine anahtar olmadığı için aracın kilometresi tespit edilememiştir. Kaput altında bulunan mekanik aksamlar anahtarı olmadığından dolayı görülememiştir.

İhale Tarihi: 27-02-2023
İhale Saati: 13:50:00
SATILDI

VOLVO - XC90

İstanbul /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Otomatik , Motor Hacmi 2000cm3 , Rengi Siyah , Aracın anahtar ve ruhsatı yok. Aracın dış aksamında genel olarak hasar ve vuruk görülmemekle yer yer küçük çizikler var. Araçta hasar kaydı bulunmamakta.Aracın anahtarı olmadığından çalıştıralamadı, elektro motor aksamındaki eksiklikler tespit edilemedi detaylı bir teknik inceleme için aracın hiçbir parçası sökülememiş ve incelenememiştir. Aracın genel durumu dikkate alındığında normal kullanım şartlarında oluşan görselliğini ve teknik işleyişini etkileyecek aşınma ve yıpranmalar incelenip tespit edilememiştir.

İhale Tarihi: 01-03-2023
İhale Saati: 10:12:00
SATILDI

Bmw - 525D

İstanbul /

raç üzerinde tespit edilen eksiklikler* *Aracın şanzımanı *Komple dolu ön tampon *Ön panjur böbrekleri sağ ve sol, ön ızgara *Sağ ve sol ön farlar, *4 adet kapısı Pandizotları, kolları ve mekanizmaları ile birlikte * Arka şapkalık sacı üst kaplama pandizotu *sağ ve sol orta direk iç bakalitleri *Sağ ve sol arka çamurluklar stop lambaları *Sağ ve sol arka bagaj kapak stop lambaları *Komple takim iç döşeme aksamları ve koltukları, *Ön cam silecek kolları ve süpürgeleri, *Elektrik tesisatı, *Araç içi ön kısmı km saati gösterge paneli *Vites topuzu, *Torpido, *Direksiyon, direksiyon kutusu ve bağlı eksiklikler *Komple dolu silindir kapağı *Hava filtre kutusu *Motor üst muhafaza kapama plastiği *Ön göğüs paneli destek braketlerinin paslı olduğu, Komple kasasında muhtelif küçük boya çizikleri olduğu, aracın lastik ve jantların mevcut olduğu, 4 adet lastik %50 oranında yıpranmış anahtarı ve ruhsatı olmadığı, Diğer elektrik ve elektronik eksikliklerin tespit imkanı olmadığı tespit edilmiştir. Aracın üzerinde motor bloku mevcuttur. 2-Aracın teknik donanım özellikleri tespit edilmesi istenilmiş olup; 1.6 Dizel motor tipi, otomatik vites, çelik alaşımlı jantlar, sahip bir araç olduğu tespit edilip araç resmedilmiştir.(Detaylı araç fotoğrafları raporun ekinde sunulmuştur.)

İhale Tarihi: 07-03-2023
İhale Saati: 11:09:00
SATILDI

Renault - Fluence

Ankara /

Rengi Beyaz , Renault markalı, Fluence model, Beyaz renkli, Dizel yakıtlı, 5 koltuklu, ruhsatsız ve anahtarsız, Otomatik vites, 4x2 çekişli, Bilirkişi raporunda detaylı verilen eksiklik, bozukluk ve hasarları mevcut otomobil

İhale Tarihi: 23-02-2023
İhale Saati: 10:25:00
SATILDI

Renault - Fluence

İstanbul /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Yarı otomatik , Kasa Tipi Sedan , Çekiş Tipi Önden çekiş , Rengi Beyaz , FLUENCE 2016 model otomatik vitesli otomobil. aracın anahtar ve ruhsatı yok. lastikleri kullanım ömrünü tamamlamış. aracın göz ile sağlanan kontrolünde eksik parçasının olmadığı görülmüştür. ön ve arka tampon çizik, ön kaput ortasında vuruk ve göçük var. ARACIN KDV ORANI %18 dir.

İhale Tarihi: 24-02-2023
İhale Saati: 10:05:00
SATILDI

Hyundai - Tucson

İstanbul / Küçükçekmece

Aracın kapılarının açık olduğu ve motor kaputu açılarak gözle inceleme yapılmış motor ve şanzıman aksamının yerinde olduğu, aracın anahtarları olmadığı için aracın yürür vaziyette olup olmadığı tespit edilememişti . Aracın bazı parçaların onarılarak boyanmış olduğu görüldü. sağ sol yan camlarının sağlam, ön camın sağlam olduğu, arka camın sağlam olduğu, sağ aynanın sağlam, sol dış aynanın sağlam olduğu, Sağ farının sağlam, sol farının sağlam olduğu, sağ arka stop lambasının sağlam, sol arka stop lambasının sağlam olduğu, jant ve lastiklerinin iyi olduğu görüldü. Genel olarak sağ ve sol ön koltuk döşemelerinin iyi olduğu, arka koltukların iyi olduğu, ön konsol iyi olduğu, iç plastik aksamlarının iyi olduğu, Teybinin yerinde olduğu, stepne lastiğinin görülemediği, araç çalıştırılamadığı için beyninde ve Sensörlerinde sorun olup olmadığı tespit edilemedi.aracın ruhsatının olmadığı, anahtarlarının olmadığı, ön plakasının olduğu arka plakasının olmadığı tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 10:35:00
SATILDI

FORD - FİESTA

Diyarbakır / Bismil

Aracın kontak anahtarı olmadığından, aracın yürüyen aksamı ve mekanik aksamı kontrol edilemedi. Aracın arka sağ ve sol stop lambaları kırık, arka tampon hasarlı, araç tavanında göçükler mevcut, yakıt depo kapağı yok, arka sol kapı hasarlı, sağ ve sol dikiz aynaları yok, kelebek camlar kırık, motor kaputu hasarlı, ön tampon yok, sağ ve sol farlar komple yok, ön cam kırık, ön sağ çamurluk hasarlı, dört kapıda da derin çizikler mevcut, araç içinde ön iki airbag hasarlı, araç içinde deformeler mevcut, araç içinde göğüs panelinde parçalar yerinde yok, motor beyni yok, motor karteli hasarlı, aracın dört lastiğinin de kullanılamaz durumda olduğu, kaportasının muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tarafımca tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 15:03:52
SATILDI

Opel - Corsa

İstanbul / Küçükçekmece

Opel Corsa marka otomobil aracın trafik den men edilip bağlandığı Başakşehir Hisar yediemin otoparkında olduğu görülmüştür. Bahse konu aracın kontak anahtarının mevcut olmadığı beyan edildiğinden araç çalıştırılıp motor şanzıman vites geçişleri kontrol edilememiştir. Ayrıca bahse konu araç üzerinde tescil plakalarının takılı olmadığından araç torpidosu sol köşe kısmında görülen ve orijinal olduğu düşünülen şasi numarasından ve emniyetin düzenlemiş olduğu trafikten men tutanağı da göz önünde bulundurularak araç plakası teyidi yapılmıştır. Araç üzerinde teknik ekipman ve donanımlar olmadan otopark ortamında eldeki imkanlar dahilinde yapılan yüzeysel araç incelemesinde; Araç içi dışarıdan gözlemlendiğinde araç içi bütünlüğünü koruduğu torpido ve torpido üzerinde bulunan kontrol panellerinde gözle görülür herhangi bir eksiklik olmadığı araç içinin oldukça temiz ve bakımlı olduğu gözlemlenmiştir. Kaporta ve dış kısımları incelendiğinde aracın dış görsel olarak üst seviyede kondisyonlu bir araç olduğu görsel olarak eksik bir bileşenin olmadığı, araç boyasının iyi durumda olduğu.araç tavanını siyah renkli olduğu kaporta ve koroser kısımlarında hasar ve paslanma türünden uygunsuzluğun bulunmadığı araç model yılı itibari ile muhtelif küçük ölçekli (yakından incelendiğinde anlaşılan) boya aşınmaları ve çizikler olduğu görülmüştür. Aracın motorunun ve yürür aksamlarının tam ve eksiksiz yerinde olduğu ve araç üzerinde görülen şasi numarasının da orijinal olduğu düşünülerekten aracın ruhsatı olmadığı bu hali tescili kabil olduğu hususları bilirkişi tarafından beyan olunmuştur.

İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:50:00
SATILDI

Citroen - C4

İzmir / Bayındır

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Gri .Aracın 1560 cm3 silindir hacimli , manuel şanzıman ve dizel yakıtlı bir motoru vardır. motor ve üst ekipman aksamlarında genel olarak bir eksik yoktur. Motoru sağlam ve çalışır durumdadır . Km göstergesi 277.692 yi göstermektedir . Aracın ön camı çatlak , ön tamponu kırık , kapıları , tamponları , çamurlukları, kaputu ve bagaj kapağı gibi dış aksamlarında darbe ve vurunutulara bağlı yer yer derin çizikler vardır. Kapı , koltuk ve tavan döşemeleri ile direksiyon , ön konsol gibi iç aksamlarının genel durumu itibarıyla yıpranmış ancak kullanılabilir durumda olduğu tespit edilmiştir. Lastikleri yıpranmış ancak kullanılabilir( %50) vaziyettedir.

İhale Tarihi: 09-02-2023
İhale Saati: 11:00:00
SATILDI

FORD - TRANSIT

Ankara /

Aracın dış kaporta aksamında boya kalınlık ölçüm cihazı ile yapılan kontrollerinde; araç kaportasında her hangi bir boya işleminin olmadığı araç yaşına bağlı olarak geneli itibariyle dış aksamının bakımlı ve düzenli olduğu tespit edilmiştir. Aracın dış yüzeyinde gözle yapılan kontrollerinde; sol arka stop üzerinde küçük çaplı ezik, sol arka çamurluğun stop lambasına yakın yerinde sürtme halinde ezik, ön ve arka tamponlarda hafif olacak şekilde çizikler ayrıca dış kaporta aksamının münferit yerlerinde küçük çaplı taş vurukları ve çiziklerin olduğu tespit edilmiştir. Aracın iç yüzeyinde gözle yapılan kontrollerinde; Araç içi koltuklarının kumaş döşemeli olduğu, araç içi giydirmelerin ve kozmetiklerinin iyi görünümde olduğu, ön göğüs ve torpido aksamının geneli itibariyle bakımlı ve düzenli olduğu, orijinal radyo teybin araçta mevcut olduğu ancak yük taşıma bölmesinin hafif kirli ve bakımsız olduğu görülmüştür. Aracın anahtarı olmadığından motor çalıştırılamamıştır bu nedenle motor, vites kutusu (şanzıman) ve bunlara bağlı aktarma organları ile birlikte gerek araç içinde gerekse araç dışında elektrikle çalışan diğer aksamların da kontrolleri yapılamamıştır.

İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:25:00
SATILDI

MERCEDES-BENZ - B180

Bursa / Nilüfer

Rengi Siyah , aracın tamamen sökük olduğu tespit edilmiştir. Bu nedenle sadece mevcut hali ile hurda olarak değerleme yapılmıştır. Komple sökük olması ve sadece aracın kasası kaldığı için madde madde eksik listesi oluşturulmamıştır. Görülebilir tespitler neticesinde trafiğe çıkması mümkün değildir. Aracın kontak anahtarı ve ruhsatı bulunmamaktadır.

İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 10:07:00
SATILDI
img

Ford - Transit

Van /
İhale Tarihi: 30-03-2023
İhale Saati: 11:33:59
Muam. Bedel
300.000
SATILDI
img

Renault - Fluence

Bursa /
İhale Tarihi: 21-03-2023
İhale Saati: 11:21:09
Muam. Bedel
249.000
SATILDI
img

Hyundai - Accent

Denizli /
İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 17:28:29
Muam. Bedel
50.000
SATILDI
img

Hyundaı - i20

Uşak /
İhale Tarihi: 14-03-2023
İhale Saati: 16:04:03
Muam. Bedel
220.000
SATILDI
img

Renault - Clio

İzmir / Karşıyaka
İhale Tarihi: 21-03-2023
İhale Saati: 11:04:00
Muam. Bedel
110.000
SATILDI
img

Fiat - Doblo

Kocaeli / Gebze
İhale Tarihi: 20-03-2023
İhale Saati: 14:39:03
Muam. Bedel
382.650
SATILDI
img

Chevrolet - Captiva

Van /
İhale Tarihi: 14-03-2023
İhale Saati: 10:12:00
Muam. Bedel
250.000
SATILDI
img

Renault - Master

Nevşehir / Ürgüp
İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 10:09:00
Muam. Bedel
205.000
SATILDI
img

Fiat - Doblo

Ankara /
İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 11:15:00
Muam. Bedel
20.000
SATILDI
img

Opel - Corsa

Yalova /
İhale Tarihi: 27-02-2023
İhale Saati: 13:50:00
Muam. Bedel
287.133
SATILDI
img

VOLVO - XC90

İstanbul /
İhale Tarihi: 01-03-2023
İhale Saati: 10:12:00
Muam. Bedel
1.900.000
SATILDI
img

Bmw - 525D

İstanbul /
İhale Tarihi: 07-03-2023
İhale Saati: 11:09:00
Muam. Bedel
151.000
SATILDI
img

Renault - Fluence

Ankara /
İhale Tarihi: 23-02-2023
İhale Saati: 10:25:00
Muam. Bedel
151.000
SATILDI
img

Renault - Fluence

İstanbul /
İhale Tarihi: 24-02-2023
İhale Saati: 10:05:00
Muam. Bedel
388.000
SATILDI
img

Hyundai - Tucson

İstanbul / Küçükçekmece
İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 10:35:00
Muam. Bedel
587.900
SATILDI
img

FORD - FİESTA

Diyarbakır / Bismil
İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 15:03:52
Muam. Bedel
100.000
SATILDI
img

Opel - Corsa

İstanbul / Küçükçekmece
İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:50:00
Muam. Bedel
550.000
SATILDI
img

Citroen - C4

İzmir / Bayındır
İhale Tarihi: 09-02-2023
İhale Saati: 11:00:00
Muam. Bedel
280.000
SATILDI
img

FORD - TRANSIT

Ankara /
İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:25:00
Muam. Bedel
540.000
SATILDI
img

MERCEDES-BENZ - B180

Bursa / Nilüfer
İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 10:07:00
Muam. Bedel
50.000