İhaleden İlanlar

Muammen Bedel
-
Başlangıç Fiyatı
-
Renk
Yıl
-
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Kilometre

Aramanı Paylaş

89 sonuçtan 1 ile 20 arası gösteriliyor
SATILDI

Ford - Transit

Van /

Kumaş koltuk , Aracın arka kısmında güvenlik teçhizatından airbag ile birlikte emniyet kemerleri mevcut olup, koltukların yerleştirilmesi için sabit tutturma noktaları ve bağlantı elemanları mevcut olup, sürücü ve öndeki yolcuların bölümü ile insan taşınması için kullanılan arka bölüm arasında sabit panel veya bariyer mevcut değildir. Araç 13+1 kişi kapasiteli olup yandan camlı ve 5 sıra koltuklu vasfındadır. Aracın ön camı sağlam, yan camlardan sağ arka taraftan öne doğru ikinci cam kırıktır ve naylon ile kapatılmıştır. Diğer yan kenar camları sağlam durumdadır. Aracın aynaları ön sağ/sol ve iç dikiz sağlam, teker lastiklerinden ön ve arka normal durumda olup aracın istetme tekeri mevcuttur. Araç beş sıra (ön sürücü/ ve arka yolcu) koltukludur. Aracın kaportasında yaptığım inceleme ve gözlemde kaporta aksamında genel olarak boya işlemi olmadığını tespit ettim. Aracın sol yanında taş izli iki adet çökük vardır. Ön ve arka tamponlar sağlamdır. Arka bagaj kaputu ve arka camlar sağlamdır. Sağ arka kapı ve sağ yan kaportada hafif kaporta çöküğü mevcuttur. Elektrik tesisatında arıza mevcut olmayıp, aracın koltuk takımları sağlam, yeni ve taban döşemesi sağlam olduğunu tespit edilmiştir. Araçta airbag mevcuttur. Araç yandan camlıdır. Aracın arka koltuk ile arka bagaj birbirinden koltuk sırt minderi ile ayrılmış durumdadır. Aracın koltuk şaseIeri aracın taban şasesine sabitlendirilmiş durumdadır. Araç 295574KMdir. Takograflı değildir. Aracın keşif esnasındaki durumu ve dosyadaki bilgi ve belgeler ışığında aracın genel olarak fabrikadan çıktığı gibi olduğu, kullanımdan ötürü araçta yıpranmalar olduğu gözlemlenmiştir.

İhale Tarihi: 30-03-2023
İhale Saati: 11:33:59
SATILDI

Fiat - Doblo

Kocaeli / Gebze

Yakıt Tipi Benzin , Vites Tipi Manuel , Rengi Beyaz , Keşif araç aşırı tozlu iken yapılmıştır. 21.260 kmdedir. Lastiklerin aşınma durumu %20 dir. Yedek lastiği görülemedi. Torpidonun kapağında çizikli bölge, motor soğutma sıvısı ve hidrolik yağ seviyeleri normal düzeyde, motorun önemli aksamlarında bir eksiklik tespit edilemedi. Anahtar birinci kademeye getirildiğinde panodaki göstergelerin akfitleştiği görüldü. Arka tamponda boya kalkmaları, çalışma durumu kontrol edilemedi.

İhale Tarihi: 20-03-2023
İhale Saati: 14:39:03
SATILDI

Renault - Master

Nevşehir / Ürgüp

Satışa konu araç üzerinde keşif günü şaşi numarası dosyadaki ile araç üzerindeki eşleşti, araç plakaları araç üzerindeki ön ve arka yerinde takılı, araç kontak anahtarı mevcut, araç trafik tescil belgesi araçta yok, araç iç döşemeleri fiziki yapısı düzgün, araç kapı iç döşemeleri fiziki yapısı düzgün, araç çamurluk, sağ ön kapı, sağ orta kayar kapı ezik boyası dökülmüş, araç sol yan taraf orta kısım kaportada kısmi eziklikler bulunmakta, araç sağ dış yan ayna komple kırık, araç tekerlekleri %60 seviyesinde, araç aküsü yerinde ve çalışır durumda, araç motoru çalışır durumda, Frigorifik kasa içerisinde bulunan soğutucu çalışmadı, soğutucu parçaları sökülmüş montajı yapıldığında kullanılabilir. Frigorifik kasa iç ön kısım, iki yan kısım ve tavanın izolasyonlu döşemesi sökülmüş ve eksik, yenisi temin edilerek montajı yapılabilir, Frigorifik kasa arka kapak kullanılır durumda,

İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 10:09:00
SATILDI

Fiat - Doblo

Ankara /

Aracın önden hasarlı olduğu, ön tamponun, tampon demirinin, soğutma radyatörünün, intercool radyatörünün, radyatör hortumlarının, V kayışının, ön farlarının, ön ızgaranın, mevcut olmadığı, sağ ön kapı camının kırık olduğu, direksiyon Airbag'inin (Hava Yastığının) mevcut olmadığı, direksiyon simidi ve vites topuzunun aşınmış olduğu, araç içinde deformasyon olduğu, sol ön kapı kol dayanağının ve oto teybinin mevcut olmadığı, muhtelif yerlerinde sürtme, çizik, taş izleri ve eziklerin mevcut olduğu, ön ve arka koltuklarda emniyet kemer tertibatının olduğu ve aracın yandan camlı kamyonet olduğu tespit edilmiştir. Aracın kontak anahtarı olmadığından araç çalıştırılamamış olup, kilometre, motor, şanzıman ve elektrik aksamlarının durumu hakkında yorum yapılamamıştır. Araç 2008 yılından beri otoparkta olup, kullanılamaz haldedir. şeklinde rapor düzenlendiği,

İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 11:15:00
SATILDI

FORD - TRANSIT

Ankara /

Aracın dış kaporta aksamında boya kalınlık ölçüm cihazı ile yapılan kontrollerinde; araç kaportasında her hangi bir boya işleminin olmadığı araç yaşına bağlı olarak geneli itibariyle dış aksamının bakımlı ve düzenli olduğu tespit edilmiştir. Aracın dış yüzeyinde gözle yapılan kontrollerinde; sol arka stop üzerinde küçük çaplı ezik, sol arka çamurluğun stop lambasına yakın yerinde sürtme halinde ezik, ön ve arka tamponlarda hafif olacak şekilde çizikler ayrıca dış kaporta aksamının münferit yerlerinde küçük çaplı taş vurukları ve çiziklerin olduğu tespit edilmiştir. Aracın iç yüzeyinde gözle yapılan kontrollerinde; Araç içi koltuklarının kumaş döşemeli olduğu, araç içi giydirmelerin ve kozmetiklerinin iyi görünümde olduğu, ön göğüs ve torpido aksamının geneli itibariyle bakımlı ve düzenli olduğu, orijinal radyo teybin araçta mevcut olduğu ancak yük taşıma bölmesinin hafif kirli ve bakımsız olduğu görülmüştür. Aracın anahtarı olmadığından motor çalıştırılamamıştır bu nedenle motor, vites kutusu (şanzıman) ve bunlara bağlı aktarma organları ile birlikte gerek araç içinde gerekse araç dışında elektrikle çalışan diğer aksamların da kontrolleri yapılamamıştır.

İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:25:00
SATILDI

Citroen - Berlingo

Adana / Yüreğir

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Otomatik , Motor Gücü 130HP , Motor Hacmi 1499cm3 , Rengi Gri , 08/12/2022 tarihli bilirkişi raporuna göre; Aracın kontak anahtarı ve ruhsatı yoktur. Araç 7805 km dedir. Koltuk sayısı : 5 + 1Aracın stepnesi mevcuttur. Aracın lastikleri yenidir. Aracın Döşeme ve kılıfları yıpranmamıştır. Aracın kaporta ve boyası temizdir Aracın gösterge panellerinin yerinde olduğu görülmüştür.

İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:30:00
SATILDI

Volkswagen - Transporter

Muğla / Milas

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Siyah , A- Aracın kaportası ve boyası iyi durumda olup motor, sanzıman ve ön sag ve sol aksları, ön tampon, ve far kısımları sökülmüs durumdadır. Aracın sag ön kapısında sürtme kaynaklı hasar, bagaj kapagında hafif çökmeler vardır ve sol arka stop lambası kırıktır. B- Araçta sadece sürücü ve ön yolcu koltukları bulunmaktadır. Aracın dısından görülebildigi kadar dösemelerde yırtılmalar olup konsol kısmında gözle görülür deformasyon tespit edilmemistir. Kapılar kilitli durumdadır. C- Aracın lastikleri %30 seviyesindedir. D- Aracın anahtarı ve ruhsatının olmadıgı yediemin yetkililerince beyan edilmistir. E- Aracın tramer kayıtlarına göre üç adet kazasının bulundugu ve toplamda 2.620,63 TL hasar kaydının bulundugu görülmüstür. Aracın agır hasar kaydı yoktur.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 11:15:15
SATILDI

MERCEDES-BENZ - VIANO

Hatay /

Dizel Yakıtlı, Manuel vitesli, 2006 Model yanlardan camlı tek sürgülü vip araç olduğu, Taşıtın Asr, Hava yastığı, ön camlar elektrikli, Üst açarlı Deri koltuklu, Televizyonlu ve çelik jant olduğu, Taşıtın kaporta kısmında sol tarafında içe doğru derin çizik ve paslanmalar olduğu, Diger kaporta kısımlarında muhtelif yerlerinde hafif göçükler ve çizilmeler görüldüğü, Aracın sol arka farında kırılma olduğu, Taşıtın takılı olan tekerleri 215/65 R16 Ebatlarında olup % 20 ömürde oldukları, Aracın yapılan hasar sorgulamasında Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezine iletilen Sigorta kayıtlarında, 03/09/2014 Tarihinde (1130TL), 22/03/2012 Tarihinde (310TL), 04/04/2010 Tarihinde (696TL), 16/11/2008 Tarihinde (653TL), 03/07/2008 Tarihinde (586TL), 14/04/2008 Tarihinde (1761TL), 12/04/2008 Tarihinde (633TL), 10/12/2007 Tarihinde (2003TL) olmat üzere toplam 8 Adet kaza kaydı olduğu bilirkişi tarafından belirtilmiştir.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:00:00
SATILDI

Peugeot - Partner

Ankara /

Aracın anahtarının bulunduğu otopark yetkilisinden öğrenilmiştir. Araç kapıları anahtar ile açılmıştır.Araç, marş yapılmış ancak çalışmamıştır. Aracın km bilgisi göstergesinden 136.859 km olarak okunmuştur.Aracın anahtar ile çalışıp çalışmadığının denenmesi; tarafımca kurumunuza sorulan ilgili görüş yazısına, kurumunuzun cevabının son paragrafında belirtilen ?Bu sebeple anahtarı olan vasıtaların kıymet takdiri esnasında çalıştırılmasının denenmesi, km bilgisini yazılması yönünde görüş bildirilmiştir.? ifadesine istinaden yapılmıştır.Araç dış bölümünde gözle yapılan incelemelerde: kaportasının muhtelif yerlerinde çizikler ve deformasyonlar olduğu, ön cam üzerinde çatlak olduğu, araç plakalarının yerlerinde oldukları, araç 4 lastiğinin araç üzerinde oldukları ve görece iyi durumda oldukları, stepne lastiğin mevcut olduğu durumları görülmüştür. Aracın değişen/onarılan/boyanmış parçasının olup olmadığı hakkında herhangi bir yorum yapılmamıştır.Araç iç bölümünde gözle yapılan incelemelerde: koltuk döşemelerinin görece orta durumda oldukları, döşemeler üzerinde deforme bölümlerin olduğu, düğmelerinin, kontrol kollarının, direksiyonun ve göstergelerinin görece orta durumda oldukları, multimedya ekranı hariç ön konsol üzerinde olması gereken aksamların yerinde olduğu, zemin, tavan, iç bölüm ve arka kısmın görece orta durumda oldukları durumları görülmüştür.Araç motor bölümünde gözle yapılan incelemelerde: motor ana aksamlarının yerinde olduğu görülmüştür. Çalışır vaziyette görülemeyen konu aracın kondisyonu, mekanik ve elektronik aksamlarında var olabilecek arıza ve varsa eksikliklerine dair herhangi bir yorum yapılmamıştır. Konu araç klimalıdır.tramer sorgulamasında aşağıdaki sonuca ulaşılmıştır: araç 5 adet kazaya karışmıştır. KZ1: 09.02.2018 Çarpma, KZ2: 17.11.2018 Çarpışma Hasar tutarı 1.870,95 TL, KZ3: 05.09.2019 ERP-Park Halinde Çarpılma Hasar tutarı 2.626,62 TL, KZ4: 03.12.2020 KTT-Çarpma, KZ5: 05.12.2020 ERPPark Halinde Çarpılma Hasar tutarı 2.464,29 TL

İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 14:00:00
SATILDI

Renault - Master

İstanbul / Silivri

Yapılan kontrollerde aracın kaportasında arka bagaj kapısı kapanmıyor, arka sağ bagaj kapısı sacı cam çevresi sacı darbeli ve paslı, arka sol taraf kupa alt sacı vuruk, arka sağ taraf kupa alt sacı darbeli vuruk ,ön sol çamurluk ezik, sağ taraf kaput kapalı cam tarafı çizik ve paslı, silecekler paslı, kaput boyası yanık ve kaputta paslar mevcut arka kapı dayama lastiğinin kırık olduğu tespit edilmiştir. Motoru ve şanzımanı yerindedir. Kapıları açık, Anahtarı yoktur. Araç çalışır durumu kontrol edilmemiştir. İç döşeme ve koltukları yerindedir, pistir. ARAÇ DIŞ ÖZELLİKLERİ: Araç üzerinde yapılan genel incelemede sağ sol yan camların sağlam olduğu ön camın sağlam olduğu, arka camlardan sağ kapının camının kırık olduğu, sağ ve sol ayna mekanizmalarının ve aynaların sağlam olduğu ,ön sağ farın sağlam olduğu, ön sol farın sağlam olduğu, sağ arka stopun sağlam olduğu, sol arka stopun sağlam olduğu jant ve lastiklerin iyi olduğu görülmüştür ARAÇ İÇİ ÖZELLİKLERİ: Genel olarak ön döşemelerinin yerinde ancak pis olduğu, Teybinin yerinde olduğu, konsolun pis olduğu, stepne lastiğinin görülemediği, araç kapalı kasa içi olan kontrplakların kırık olduğu araç çalıştırılamadığı için elektrik aksamında sorun olup olmadığı kontrol edilememiştir. SBM kayıtlarında geçmiş hasarı olmadığı tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:45:00
SATILDI

Fiat - Doblo

İzmir / Çeşme

Beyaz renkli, dizel yakıtlı araç olduğu görülmüştür. Araç anahtarının aracın üzerinde olmadığı görülmüş ve aracın bir süre çalışmadan beklemesi nedeniyle aküsünün bitik vaziyette olacağı değerlendirilmiş ve araç çalıştırılamamıştır.Araç üzerinde yapılan fiziki incelemede, aracın tozlu olduğu ve temizlik ihtiyacı olduğu tespit edilmiş olmakla birlikte aracın değerine etki edecek belirgin bir deformasyon görülmemiştir.Yalnızca aracın sol ön çamurluk ve sol ön kapısında çizik ve deformasyonlar olduğu görülmüş ve araca kaporta tamir ve boya işlemi yapılması gerektiği anlaşılmıştır.Aracın anahtarının üzerinde olmaması ve aküsünün bitmiş olması nedeniyle kilometre bilgisi tespit edilememiştir.(Tespitler bilirkişi raporundan yapılmıştır.

İhale Tarihi: 18-01-2023
İhale Saati: 11:50:00
SATILDI

Fiat - Doblo

İzmir / Bayraklı

Aracın anahtarı mevcut. ruhsatı yok. Ön camı çatlak. Lastikleri bitik. Araç genelinde muhtelif çizikler mevcut. Aracın yolcu koltukları sökük.

İhale Tarihi: 17-01-2023
İhale Saati: 10:20:00
SATILDI

Peugeot - Boxer

Ankara /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Beyaz , Anahtar var. Aküsü bitmiş olduğundan çalıştırılamadı. Motor içinde sökülen aksam olmadğığı aküsünün filtre elemanlarının şarj dinamosunun kayışlarının yerinde olduğu motor aksamının eksiksiz olduğu görülmüştür. Ön camın üzerine gelen tavan dış alın sacının sağ yanında yaklaşık iki karış düzeltme ve macun işlemi sol yanında ise bir karış kadar boya kalkmasından kaynaklı astar boyasının çıktığı görüldü. Sol yan panel duvarının arka parçası üzerinde arka tekerleğin üstüne kadar boydan boya sürtmeden kaynaklı iki ayrı göçük ve boya hasarı tespit edilmiştir. Sağ yan sürgülü kapının arkasında kalan panel sacında ise arka tekerleğin üstünde kalan kaporta hasarı oluşmadan sürtmeden kaynaklı boyada iz olduğu görüldü. Kapalı kasanın içinde yapılan incelemede herhangi bir hasara rastlanmamıştır. Sürücü kabin içinde yapılan incelemede kumanda ve klima panelinde eksik veya kırık kısma rastlanmamış olup döşeme kumaşlarının fabrikasyon iki tip kumaş olduğu koltuk döşemelerinde yırtık sökük sigara yanığın rastlanmamış sadece aracın yaşı ve hizmet alanından dolayı iç temizliğe ihtiyacı olduğu tespit edilmiştir. Aracın geçmiş hasarı bulunmadığı kayıt bilgisine ulaşılmıştır.

İhale Tarihi: 19-01-2023
İhale Saati: 14:50:00
SATILDI

Peugeot - Bipper

Nevşehir / Avanos

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Çekiş Tipi Önden çekiş , Motor Gücü 75HP , Motor Hacmi 1248cm3 , Rengi Siyah , Tespite konu PEUGEOT BİPPER marka araç üzerinde yapılan inceleme sonucu aşağıdaki hususlar tespit edilmiştir: -Aracın kontak anahtarı, ruhsatı yoktur. -İki adet plakanın (50 US 004) üzerinde takılı vaziyette olduğu görülmüştür. - Aracın 4 +1 kişilik olduğu, 2 kapının sürgülü olmak üzere 4 kapısının olduğu tespit edilmiştir. - Araç çalışır yürür durumda değildir. Aküsü yoktur. Km bilgileri okunamamıştır. - Aracın iç döşemelerinde yıpranmalar mevcuttur. - Aracın muhtelif yerlerinde paslanma, solma, ezik ve çiziklerin olduğu görülmüştür, - Aracın üzerinde takılı kışlık tip lastiklerin olduğu görülmüş olup, lastikleri yıpranmış ve aşınmış durumdadır. - Aracın teyp/cd çaları ve sol kalorifer havalandırma difizörü yoktur. -Aracın motor bölümü hava filtresi, hava akış metre, turbo hortumları eksikdir. - Aracın motor bölümüne ait muhtelif elektrik ve mekanik parçalarında hasarların olduğu düşünülmektedir. -Aracın motor ve şanzıman durumu kontrol edilememiştir. -Araç mevcut hali ile çalışmadığından motor durumuna dair yorumlama yapılmamıştır.

İhale Tarihi: 11-01-2023
İhale Saati: 10:30:00
SATILDI

Ford - Tourneo

Gaziantep /

Aracın üzerinde yapılan detaylı kontrolde anahtarının olduğu, ruhsatının olmadığı, lastiklerinin diş derinliğinin ön:7m, arka:7mm olduğu (standart lastik diş derinliği 1.6-8mm arasındadır), aracın çalışır durumda olduğu, 23469kilometrede olduğu, arka park sensörünün olduğu, muhtelif eziklerin ve çiziklerin olduğu tespit edilmiştir. Aracın boya durumunun tespiti için boya ölçüm cihazıyla ölçümler yapılmıştır. Yapılan boya kalınlığı ölçümleri neticesinde; aracın kaportasındaki boya kalınlıklarının, normal değerlerin içinde olduğu tespit edilmiştir. Dolaysıyla aracın kaportasında boyalı parça olmadığı düşünülmektedir.

İhale Tarihi: 11-01-2023
İhale Saati: 10:07:00
SATILDI

Peugeot - Partner

Ankara /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Beyaz , aracın anahtarı vardır.Araç, marş yapılmış ancak çalışmamıştır.136.859 km olarak okunmuştur. Araç dış bölümünde gözle yapılan incelemelerde: kaportasının muhtelif yerlerinde çizikler ve deformasyonlar olduğu, ön cam üzerinde çatlak olduğu, araç plakalarının yerlerinde oldukları, araç 4 lastiğinin araç üzerinde oldukları ve görece iyi durumda oldukları, stepne lastiğin mevcut olduğu durumları görülmüştür. Aracın değişen/onarılan/boyanmış parçasının olup olmadığı hakkında herhangi bir yorum yapılmamıştır.Araç iç bölümünde gözle yapılan incelemelerde: koltuk döşemelerinin görece orta durumda oldukları,döşemeler üzerinde deforme bölümlerin olduğu, düğmelerinin, kontrol kollarının, direksiyonun ve göstergelerinin görece orta durumda oldukları, multimedya ekranı hariç ön konsol üzerinde olması gereken aksamların yerinde olduğu, zemin, tavan, iç bölüm ve arka kısmın görece orta durumda oldukları durumları görülmüştür. motor ana aksamlarının yerinde olduğu görülmüştür. Klimalı , manuel şanzumanlıdır. VF37F9HF0HJ779727 şasi nolu sisteme PEUGEOT PARTNER VAN LONG COMFORT PACK 1.6 HDI 90 E5 markalı araç 5 adet kazaya karışmıştır. KZ1: 09.02.2018 Çarpma, KZ2: 17.11.2018 Çarpışma Hasar tutarı 1.870,95 TL, KZ3: 05.09.2019 ERP-Park Halinde Çarpılma Hasar tutarı 2.626,62 TL, KZ4: 03.12.2020 KTT-Çarpma, KZ5: 05.12.2020 ERPPark Halinde Çarpılma Hasar tutarı 2.464,29 TL

İhale Tarihi: 21-12-2022
İhale Saati: 10:14:00
SATILDI

Ford - Transit

İzmir / Bayraklı

Manuel , Motor Hacmi 1753cm3 , Rengi Gri , Aracın anahtarı VAR ruhsatı YOK Aracın aküsü bitik olduğu için motorunun çalışıp çalışmadığı anlaşılamadı ve km okunamadı Aracın motoru incelendi eksik parçasının olmadığı Aracın lastiklerinin kullanım ömrü bitmiş Aracın üzerinde muhtelif çiziklerin olduğu başkada bir hasarının olmadığı Aracın içi incelendi; koltukların ve döşemesinde yanık yırtık vs olmadığı Aracın şoför ve yolcu kısmının emniyet kemerlerinin mevcut olduğu Aracın iç kısmının her tarafında aracın kaplamaları, havalandırma, iç aydınlatma, güvenlik ve konfor elemanlarının mevcut olduğu Aracın şoför ve yolcular arasında her hangi bir panel ve bariyerin olmadığı bilirkişi raporuda mevcuttur.

İhale Tarihi: 08-12-2022
İhale Saati: 13:45:00
SATILDI

Renault - Master

Bursa /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Beyaz , Tramer Kaydına göre, 1 adet kazaya karışmıştır. Anahtar ve ruhsatı mevcuttur. Çalışır ve temiz durumdadır. Aküsü tükendiğinden çalıştırılamamıştır. 10.01.2018 de otoparka girmiş. Bu nedenle elektrik ve mekanik aksam kontrol edilememiştir, onarım bedeli hakkında yorum yapılamamıştır. Kilometre bilgisine de ulaşılamamıştır. Hasar Bilgisi: Uzun süre aynı yerde çalışmadan stabil olarak beklediği için motor, mekanik, yürür aksam ve elektrik tesisatında bakım ve oarım gerekmektedir. Ön plakası mevcut değildir. Ön camda parçalı çatlak mevcuttur. Ön sol far camı kırıkrtır. Ön sağ far camında derin çizikler mevcuttur. Ön bakalit tampon bağlantı tırnakları kırık olup, çizik ve sürtme izleri mevcut ve çeki demiri kapağı mevcut değildir. Motor kaputunda noktasal çizik ve boya atmalar bulunmaktadır. Sol ön çamurlukta noktasal ezik ve çizikler mevcuttur. Sol kapıda noktasal çizikler mevcut olup, kapı ve direk bakalit muhafazalar mevcut değildir. Sol arka yan/çamurluk yüzeyinde noktasal eziklikler mevcut olup, arka etek bakalit muhafazası mevcut değil ve ezik, boya atmaları bulunmaktadır. Arka sol stop&sinyal camı kırıktır. Arka sağ stop&sinyal camında çatlak mevcuttur. Arka bakalit tamponda çizik ve sürtme izleri mevcuttur. Arka bagaj kapılarında noktasal eziklikler bulunmaktadır. Sağ arka köşe direkte ezik, çizik ve boya rötuşları mevcuttur. Sağ arka yan/çamurlukta ezik, çizik ve sürtme izleri mevcut olup, yan sinyal kırık ve mevcut değildir. Sağ arka sürgülü kapı kolu mevcut değil, kapı yüzeyi ve etekte ezik ve çizikler mevcuttur. Sağ ön kapıda ezik ve çizikler mevcuttur. Sağ ön çamurlukta ağır ezik mevcuttur. Sağ yan ayna dış kapağında çizik ve sürtme izleri mevcut olup, sinyal camı kırıktır. Stepne mevcuttur. Aracın 4 lastiğinde de uzun süre aynı yerde stabil olarak beklemden dolayı yılaşımı ve yer etme mevcut olup kullanılamaz durumdadır. Araç sürücü kabini ve arka kabin içi taban ve tavan döşemeleri kirli ve lekelidir. Ön 2’li yolcu koltuğu komple mevcut değildir. Ön yolcu emniyet kemer takımları eksik ve hasarlıdır. Ön konsol torpido kapak kilit mekanizması hasarlıdır. Arka kabin yan sol duvar döşemesi kırıktır.

İhale Tarihi: 02-12-2022
İhale Saati: 11:30:00
SATILDI

Ford - Tourneo

Hatay / İskenderun

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Motor Gücü 95HP, Motor Hacmi 1560cm3 , Rengi Gri , olarak özellikleri belirtilen Ford Tourneo Courier (Titanium) marka aracın Bilirkisi raporuna göre anahtarı olmadıgı için çalıstırılamadıgı, motor kaputunda ezilme ve boyada deformasyon oldugu, sol arka kapı, sol ön kapı ve sol önçamurlukta boydan boya derin çizikler oldugu, ön konsol sag kısımda derin çizikler oldugu, araç çakmagının yerinde olmadıgı, koltuk dösemelerinin kirli oldugu, lastiklerin %60 kullanılabilir durumda oldugu tespit edilmistir. Krikosu ve kilometresi tespit edilememistir. Anahtarı olmadıgı için. Ruhsat yok. SBM kaçıtlarında geçmis Hasarı Bulunamamıstır.

İhale Tarihi: 29-11-2022
İhale Saati: 15:00:00
SATILDI

Fiat - Doblo

İstanbul / Çekmeköy

Aracın kaporta ve boya aksamında gözle görülür ağır bir hasar olmadığı, ön tamponda kırıklar, sol yanda ve sağ yanda muhtelif ezikler, tavanda göçük, arka camda kırık olduğu ve araçta kullanımdan dolayı muhtelif çiziklerin olduğu, Motor kaputunun açılmadığı, motor ve mekanik aksamında gözle görülür bir eksik olup olmadığının tespit edilemediği, aracın iç aksamında dışarıdan bakıldığında gözle görülür bir eksik olmadığı, torpito ve döşemelerde bir sorun gözükmediği, kullanımdan dolayı kirlenmelerin ve yıpranmaların olduğu, aracın kilometre bilgisine ulaşılamadığı, aracın anahtarı olmadığından fonksiyonların faal olup olmadığı incelenemediği, aracın şasi numarasının üzerinin kapalı olduğu ve bu yüzden tespit edielemediği, tramer hasar kayıtlarına göre hasar kaydının olduğu, aracın lastiklerinin ortalama %25 oranında diş kalınlığına sahip olup karayolları standartlarında olmadığı görülmüş ve tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 11-11-2022
İhale Saati: 11:15:00
SATILDI
img

Ford - Transit

Van /
İhale Tarihi: 30-03-2023
İhale Saati: 11:33:59
Muam. Bedel
300.000
SATILDI
img

Fiat - Doblo

Kocaeli / Gebze
İhale Tarihi: 20-03-2023
İhale Saati: 14:39:03
Muam. Bedel
382.650
SATILDI
img

Renault - Master

Nevşehir / Ürgüp
İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 10:09:00
Muam. Bedel
205.000
SATILDI
img

Fiat - Doblo

Ankara /
İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 11:15:00
Muam. Bedel
20.000
SATILDI
img

FORD - TRANSIT

Ankara /
İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:25:00
Muam. Bedel
540.000
SATILDI
img

Citroen - Berlingo

Adana / Yüreğir
İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:30:00
Muam. Bedel
310.000
SATILDI
img

Volkswagen - Transporter

Muğla / Milas
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 11:15:15
Muam. Bedel
140.000
SATILDI
img

MERCEDES-BENZ - VIANO

Hatay /
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:00:00
Muam. Bedel
340.000
SATILDI
img

Peugeot - Partner

Ankara /
İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 14:00:00
Muam. Bedel
240.000
SATILDI
img

Renault - Master

İstanbul / Silivri
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:45:00
Muam. Bedel
65.000
SATILDI
img

Fiat - Doblo

İzmir / Çeşme
İhale Tarihi: 18-01-2023
İhale Saati: 11:50:00
Muam. Bedel
29.000
SATILDI
img

Fiat - Doblo

İzmir / Bayraklı
İhale Tarihi: 17-01-2023
İhale Saati: 10:20:00
Muam. Bedel
350.000
SATILDI
img

Peugeot - Boxer

Ankara /
İhale Tarihi: 19-01-2023
İhale Saati: 14:50:00
Muam. Bedel
180.000
SATILDI
img

Peugeot - Bipper

Nevşehir / Avanos
İhale Tarihi: 11-01-2023
İhale Saati: 10:30:00
Muam. Bedel
170.000
SATILDI
img

Ford - Tourneo

Gaziantep /
İhale Tarihi: 11-01-2023
İhale Saati: 10:07:00
Muam. Bedel
390.000
SATILDI
img

Peugeot - Partner

Ankara /
İhale Tarihi: 21-12-2022
İhale Saati: 10:14:00
Muam. Bedel
240.000
SATILDI
img

Ford - Transit

İzmir / Bayraklı
İhale Tarihi: 08-12-2022
İhale Saati: 13:45:00
Muam. Bedel
250.000
SATILDI
img

Renault - Master

Bursa /
İhale Tarihi: 02-12-2022
İhale Saati: 11:30:00
Muam. Bedel
214.000
SATILDI
img

Ford - Tourneo

Hatay / İskenderun
İhale Tarihi: 29-11-2022
İhale Saati: 15:00:00
Muam. Bedel
310.000
SATILDI
img

Fiat - Doblo

İstanbul / Çekmeköy
İhale Tarihi: 11-11-2022
İhale Saati: 11:15:00
Muam. Bedel
145.000