İhaleden İlanlar

Muammen Bedel
-
Başlangıç Fiyatı
-
Renk
Yıl
-
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Kilometre

Aramanı Paylaş

305 sonuçtan 1 ile 20 arası gösteriliyor
SATILDI

FORD - FİESTA

Diyarbakır / Bismil

Aracın kontak anahtarı olmadığından, aracın yürüyen aksamı ve mekanik aksamı kontrol edilemedi. Aracın arka sağ ve sol stop lambaları kırık, arka tampon hasarlı, araç tavanında göçükler mevcut, yakıt depo kapağı yok, arka sol kapı hasarlı, sağ ve sol dikiz aynaları yok, kelebek camlar kırık, motor kaputu hasarlı, ön tampon yok, sağ ve sol farlar komple yok, ön cam kırık, ön sağ çamurluk hasarlı, dört kapıda da derin çizikler mevcut, araç içinde ön iki airbag hasarlı, araç içinde deformeler mevcut, araç içinde göğüs panelinde parçalar yerinde yok, motor beyni yok, motor karteli hasarlı, aracın dört lastiğinin de kullanılamaz durumda olduğu, kaportasının muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tarafımca tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 15:03:52

Opel - Corsa

İstanbul / Küçükçekmece

Opel Corsa marka otomobil aracın trafik den men edilip bağlandığı Başakşehir Hisar yediemin otoparkında olduğu görülmüştür. Bahse konu aracın kontak anahtarının mevcut olmadığı beyan edildiğinden araç çalıştırılıp motor şanzıman vites geçişleri kontrol edilememiştir. Ayrıca bahse konu araç üzerinde tescil plakalarının takılı olmadığından araç torpidosu sol köşe kısmında görülen ve orijinal olduğu düşünülen şasi numarasından ve emniyetin düzenlemiş olduğu trafikten men tutanağı da göz önünde bulundurularak araç plakası teyidi yapılmıştır. Araç üzerinde teknik ekipman ve donanımlar olmadan otopark ortamında eldeki imkanlar dahilinde yapılan yüzeysel araç incelemesinde; Araç içi dışarıdan gözlemlendiğinde araç içi bütünlüğünü koruduğu torpido ve torpido üzerinde bulunan kontrol panellerinde gözle görülür herhangi bir eksiklik olmadığı araç içinin oldukça temiz ve bakımlı olduğu gözlemlenmiştir. Kaporta ve dış kısımları incelendiğinde aracın dış görsel olarak üst seviyede kondisyonlu bir araç olduğu görsel olarak eksik bir bileşenin olmadığı, araç boyasının iyi durumda olduğu.araç tavanını siyah renkli olduğu kaporta ve koroser kısımlarında hasar ve paslanma türünden uygunsuzluğun bulunmadığı araç model yılı itibari ile muhtelif küçük ölçekli (yakından incelendiğinde anlaşılan) boya aşınmaları ve çizikler olduğu görülmüştür. Aracın motorunun ve yürür aksamlarının tam ve eksiksiz yerinde olduğu ve araç üzerinde görülen şasi numarasının da orijinal olduğu düşünülerekten aracın ruhsatı olmadığı bu hali tescili kabil olduğu hususları bilirkişi tarafından beyan olunmuştur.

İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:50:00

Citroen - C4

İzmir / Bayındır

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Gri .Aracın 1560 cm3 silindir hacimli , manuel şanzıman ve dizel yakıtlı bir motoru vardır. motor ve üst ekipman aksamlarında genel olarak bir eksik yoktur. Motoru sağlam ve çalışır durumdadır . Km göstergesi 277.692 yi göstermektedir . Aracın ön camı çatlak , ön tamponu kırık , kapıları , tamponları , çamurlukları, kaputu ve bagaj kapağı gibi dış aksamlarında darbe ve vurunutulara bağlı yer yer derin çizikler vardır. Kapı , koltuk ve tavan döşemeleri ile direksiyon , ön konsol gibi iç aksamlarının genel durumu itibarıyla yıpranmış ancak kullanılabilir durumda olduğu tespit edilmiştir. Lastikleri yıpranmış ancak kullanılabilir( %50) vaziyettedir.

İhale Tarihi: 09-02-2023
İhale Saati: 11:00:00

FORD - TRANSIT

Ankara /

Aracın dış kaporta aksamında boya kalınlık ölçüm cihazı ile yapılan kontrollerinde; araç kaportasında her hangi bir boya işleminin olmadığı araç yaşına bağlı olarak geneli itibariyle dış aksamının bakımlı ve düzenli olduğu tespit edilmiştir. Aracın dış yüzeyinde gözle yapılan kontrollerinde; sol arka stop üzerinde küçük çaplı ezik, sol arka çamurluğun stop lambasına yakın yerinde sürtme halinde ezik, ön ve arka tamponlarda hafif olacak şekilde çizikler ayrıca dış kaporta aksamının münferit yerlerinde küçük çaplı taş vurukları ve çiziklerin olduğu tespit edilmiştir. Aracın iç yüzeyinde gözle yapılan kontrollerinde; Araç içi koltuklarının kumaş döşemeli olduğu, araç içi giydirmelerin ve kozmetiklerinin iyi görünümde olduğu, ön göğüs ve torpido aksamının geneli itibariyle bakımlı ve düzenli olduğu, orijinal radyo teybin araçta mevcut olduğu ancak yük taşıma bölmesinin hafif kirli ve bakımsız olduğu görülmüştür. Aracın anahtarı olmadığından motor çalıştırılamamıştır bu nedenle motor, vites kutusu (şanzıman) ve bunlara bağlı aktarma organları ile birlikte gerek araç içinde gerekse araç dışında elektrikle çalışan diğer aksamların da kontrolleri yapılamamıştır.

İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:25:00

MERCEDES-BENZ - B180

Bursa / Nilüfer

Rengi Siyah , aracın tamamen sökük olduğu tespit edilmiştir. Bu nedenle sadece mevcut hali ile hurda olarak değerleme yapılmıştır. Komple sökük olması ve sadece aracın kasası kaldığı için madde madde eksik listesi oluşturulmamıştır. Görülebilir tespitler neticesinde trafiğe çıkması mümkün değildir. Aracın kontak anahtarı ve ruhsatı bulunmamaktadır.

İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 10:07:00

Citroen - Berlingo

Adana / Yüreğir

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Otomatik , Motor Gücü 130HP , Motor Hacmi 1499cm3 , Rengi Gri , 08/12/2022 tarihli bilirkişi raporuna göre; Aracın kontak anahtarı ve ruhsatı yoktur. Araç 7805 km dedir. Koltuk sayısı : 5 + 1Aracın stepnesi mevcuttur. Aracın lastikleri yenidir. Aracın Döşeme ve kılıfları yıpranmamıştır. Aracın kaporta ve boyası temizdir Aracın gösterge panellerinin yerinde olduğu görülmüştür.

İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:30:00
SATILDI

Nissan - Qashqai

Aksaray / Merkez

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Otomatik , Rengi Siyah , Bilirkişi raporuna göre; Aracın lastikleri % 50 oranında yapısını korumaktadır. Aracın yedek lastiği üzerinde bulunmamaktadır. Aracın yürür aksamı eksiksiz görünmektedir. Aracın aküsü ve beyni üzerinde bulunmamaktadır. Araç çalışır durumda değildir. Anahtar ve ruhsatı bulunmamaktadır. KM bilgisi okunamamıştır. Aracın motor üst muhafaza kapağı bulunmamaktadır. Aracın ön göğüs panelleri ve koltuk döşemeleri iyi durumdadır. Aracın yapılan kontrollerde ön kaput, sağ ön-arka kapı, sol ön-arka kapı, bagaj kapısı sacları üzerinde bulunmadığı görülmüştür. Aracın sağ ön çamurluğunun boyalı olabileceği kanaati oluşmuştur. 34 RD 7713 plakalı NISSAN marka aracın tramer üzerinde yapılan sorgulamalarda geçmiş hasar kaydı bulunmamaktadır.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:06:00

FORD - FİESTA

Ankara / Çankaya

ARACIN RUHSAT VE ANAHTARI YOK ARACIN MOTORUNUN OLMADIĞI ÖN TAMPON FARLAR DAHİL YOK, ARKA TAMPON KIRIK VİTES KOLU VE KONSOL SÖKÜK, SOL AYNA KIRIK, KAPORTADA BELİRGİN ÇİZİKLER, KAPORTADA UFAK TEFEK ÇİZİKLER VE EZİKLER VAR ARACIN BULUNDUĞU ŞARTLAR İTİBARİYLE BİLİRKİŞİ TARAFINDAN GÖZLE BELİRLENEN GENEL EKSİKLİKLER TESPİT EDİLDİĞİ BİLDİRİLMİŞTİR. ARACIN HASAR SORGULAMADA 3 ADET HASAR KAYDI BULUNMAKTADIR. ADALET BAKANLIĞININ 23/03/2015 TARİH VE 82084579/1722/10471 SAYILI HACZE KONU OLAN EKSİK PARÇALI ARAÇLARDA UYGULANACAK SATIŞLARA İLİŞKİN GÖRÜŞ YAZILARI GEREĞİ İHALEYE KONU ARACIN TESCİL KURULUŞLARINA YAZILACAK OLAN TESCİL YAZILARINDA, ARACIN EKSİK BULUNAN PARÇALARININ BİLDİRİLECEĞİ, SÖZ KONUSU EKSİK PARÇALARININ YASAL YOLDAN TEMİN EDİLMESİ VE BUNLARIN BELGELENDİRİLMESİ HALİNDE TESCİL VE MUAYENE İŞLEMİNİN YAPILACAĞI, EKSİK PARÇALARIN YASAL YOLDAN TEMİN EDİLDİĞİ BELGELENEMEDİĞİ TAKDİRDE TESCİL İŞLEMİ YAPILMAYARAK TESCİL KURULUŞLARININ İLGİLİ HAKKINDA GEREĞİNİN TAKDİR VE İFASI İÇİN CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULACAKTIR

İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:55:00

Volkswagen - Passat

Şanlıurfa / Birecik

Aracın ön ve arka tamponunda muhtelif çizikler, motor kaputunda taş izleri, arka tamponun sol köşesinde kırık ve çizikler, sol arka çamurlukta ezikler ve boyada kavlamalar, sağ ön çamurluğunda, sağ ön ve arka kapıda taş izleri, sol ön çamurluğunda, sol ön ve arka kapıda taş izleri, döşemesinde yıpranmalar ve lekeler olduğu görülmüştür. Aracın lastikleri yıpranmıştır. Araç çalışır durumdadır. Yedieminin beyanına göre aracın anahtarı mevcut olup ruhsatı mevcut değildir. Aracın Sigorta ve Bilgi Gözetim Merkezi kayıtlarında geçmiş hasarı bulunmamaktadır.

İhale Tarihi: 10-02-2023
İhale Saati: 10:03:00

Skoda - Superb

Diyarbakır / Bağlar

Rengi Mavi , Dosyamızdan alınan bilirkişi raporu ve ek raporlardan; Keşif esnasında, araç üzerinde bulunan şase numarasının aracın trafik kaydındaki şase numarasıyla uyuştuğu tespit edilmiştir. Araç kontak anahtarı ve araç ruhsatına rastlanılmamıştır. Yaptığım tramer kaydı sorgulamasında aracın Bir adet kazaya karışmış olduğu görülmüştür. Ruhsatının olmadığı, Kontak anahtarının olmadığı, Aracın ustalıkla komple söküldüğü, Hava basınç motorunun, ön motor kaputunun,sağ ön ve arka kapının, sol ön ve arka kapının, arka oturma koltuğunun, direksiyon beyninin, direksiyon hava yastığının, müzik seti aksamının, sağ ön koltuğun, arka tamponun, sağ ve sol arka stop lambalarının araç üzerinden söküldüğü ve araç üzerinde olmadığı, aracın motor ve şanzıman aksamının araç üzerinde olmasından ötürü aracın hurdaya ayrılmasına gerek olmadığı, aracın mevcut haliyle trafiğe çıkamayacağı ancak söz konusu eksik yedek parçaların araca monte edilmesi ve gerekli onarımların yapılmasını müteakip trafiğe çıkabileceği kanaatindeyim. Şeklinde belirtilmiştir.

İhale Tarihi: 14-02-2023
İhale Saati: 13:36:00
SATILDI

Mazda - SKY-D

Aksaray / Merkez

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Otomatik , Rengi Beyaz , Bilirkişi raporuna göre; Aracın lastikleri % 70 oranında yapısını korumaktadır. Aracın yürür aksamı eksiksiz görünmektedir. Aracın aküsü ve beyni üzerinde bulunmamaktadır. Araç çalışır durumda değildir. Anahtar ve ruhsatı bulunmamaktadır. KM bilgisi okunamamıştır. Aracın plakaları üzerinde bulunmamaktadır, şase numarasından kontrol edilmiştir. Aracın ön göğüs panelleri ve koltuk döşemeleri iyi durumdadır. Aracın koltuk altlarındaki soketleri sökülmüş durumdadır. Aracın yapılan kontrollerde ön kaput, sağ ön-arka kapı, sol ön-arka kapı, bagaj kapısı sacları üzerinde bulunmadığı görülmüştür. Aracın sol arka çamurluk ve ön tamponunun boyalı olabileceği kanaati oluşmuştur. Aracın arka tamponunda derin yırtılma izi görülmektedir. 06 CPS 709 plakalı MAZDA marka aracın tramer üzerinde yapılan sorgulamalarda geçmiş 2 adet hasar kaydı bulunmaktadır. 13/02/2018 Tarihli 2228TL ve 19/10/2019 Tarihli 10976TL bedelli çarpışma kaydı vardır.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:16:00
SATILDI

Volkswagen - Transporter

Muğla / Milas

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Siyah , A- Aracın kaportası ve boyası iyi durumda olup motor, sanzıman ve ön sag ve sol aksları, ön tampon, ve far kısımları sökülmüs durumdadır. Aracın sag ön kapısında sürtme kaynaklı hasar, bagaj kapagında hafif çökmeler vardır ve sol arka stop lambası kırıktır. B- Araçta sadece sürücü ve ön yolcu koltukları bulunmaktadır. Aracın dısından görülebildigi kadar dösemelerde yırtılmalar olup konsol kısmında gözle görülür deformasyon tespit edilmemistir. Kapılar kilitli durumdadır. C- Aracın lastikleri %30 seviyesindedir. D- Aracın anahtarı ve ruhsatının olmadıgı yediemin yetkililerince beyan edilmistir. E- Aracın tramer kayıtlarına göre üç adet kazasının bulundugu ve toplamda 2.620,63 TL hasar kaydının bulundugu görülmüstür. Aracın agır hasar kaydı yoktur.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 11:15:15
SATILDI

Renault - Symbol

Adana /

Beyaz renkli, dizel, km okunamadı,. Tespit adresine gidildiğinde aracın muhtelif birçok parçasının sökük halde depoda olduğu edilmiştir. Ön ve arka plakaları, ruhsatı ve anahtarı yok, Motor kaputu sökük mevcut değil, Ön tampon komple panjur ve kapakları ile birlikte ve ön paneli sökük mevcut değil, Sağ-sol farları sökük mevcut değil, Su-Klima-Turbo radyatörleri sökük mevcut değil, Soğutma fan ve davlumbazları, cam su bidonu sökük mevcut değil, Hava filtre ünitesi komple sökük mevcut değil, Aküsü yok, Beyni sökük mevcut değil, Sağ-sol ön çamurluklar hasarlı, Sağ dış ayna kırık, sol dış ayna sinyali kırık, Bagaj kapağı orta kısmında boya-macun kalması mevcut, Sol arka çamurlukta göçük mevcut, Direksiyon hava yastığı yok, R/CD çaları yok, orta havalandırma ızgaraları yok, Sağ-sol ön koltukları sökük mevcut değil, Sağ ön kapı iç açma kolu yok, Lastik durumları kötü, stepnesi yok," denilmektedir.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:02:00
SATILDI

Dacia - Sandero

İstanbul /

GRİ RENKLİ DİZEL OTOMOBİL. ARACIN SOL ÖN FAR KIRIK SAĞ ARKA LASTİK HAVASI İNİK KOLTUKTA YIPRANMALAR MEVCUT. 196502 KM DE. ANAHTAR VAR MUHTELİF ÇİZİKLER MEVCUT.

İhale Tarihi: 06-02-2023
İhale Saati: 13:38:00

Renault - Symbol

Diyarbakır /

Rengi Beyaz , Keşif esnasında aracın plakasın üzerinde olduğu, dosyasında araç özet bilgilerinin bulunduğu, ruhsatın ve anahtarın görevlide olmadığı görüldü. Araç çalıştırılamadığından km kontrolü yapılamadı. MARKA RENAULT RENGi BEYAZ PLAKASI 21 FN 454 MODEL 2011 YAKIT BENZiN CiNSi OTOMOBiL SiLiNDiR HACMi 1390 SYMBOL EXP 1.4 şase NO VF1LBNKS543680827 ViTES MANUEL Haciz konusu olan otomobil, Arka tampon çatlak, Aracın tümkaportasında kısmi boya solması mevcut, Lastikler kullanılamaz urumda Ön tampon üstünde yok, Ön tampon demiri eğilmiş, Sol dikiz aynası eksik Sağ far eksik olduğu, Araç kapı cam kasalarında renk solmaları mevcut. 21 FN 454 PLAKALI, 2011 MODEL RENAULT OTOMOBiL SYMBOL EXP 1.4 otomobil yukardaki tablodaki özellikleri kapsamındaki ikinci el piyasa değerinin 250.000 TL olarak belirlenmiştir.

İhale Tarihi: 14-02-2023
İhale Saati: 10:00:00
SATILDI

MERCEDES-BENZ - VIANO

Hatay /

Dizel Yakıtlı, Manuel vitesli, 2006 Model yanlardan camlı tek sürgülü vip araç olduğu, Taşıtın Asr, Hava yastığı, ön camlar elektrikli, Üst açarlı Deri koltuklu, Televizyonlu ve çelik jant olduğu, Taşıtın kaporta kısmında sol tarafında içe doğru derin çizik ve paslanmalar olduğu, Diger kaporta kısımlarında muhtelif yerlerinde hafif göçükler ve çizilmeler görüldüğü, Aracın sol arka farında kırılma olduğu, Taşıtın takılı olan tekerleri 215/65 R16 Ebatlarında olup % 20 ömürde oldukları, Aracın yapılan hasar sorgulamasında Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezine iletilen Sigorta kayıtlarında, 03/09/2014 Tarihinde (1130TL), 22/03/2012 Tarihinde (310TL), 04/04/2010 Tarihinde (696TL), 16/11/2008 Tarihinde (653TL), 03/07/2008 Tarihinde (586TL), 14/04/2008 Tarihinde (1761TL), 12/04/2008 Tarihinde (633TL), 10/12/2007 Tarihinde (2003TL) olmat üzere toplam 8 Adet kaza kaydı olduğu bilirkişi tarafından belirtilmiştir.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:00:00
SATILDI

Peugeot - Partner

Ankara /

Aracın anahtarının bulunduğu otopark yetkilisinden öğrenilmiştir. Araç kapıları anahtar ile açılmıştır.Araç, marş yapılmış ancak çalışmamıştır. Aracın km bilgisi göstergesinden 136.859 km olarak okunmuştur.Aracın anahtar ile çalışıp çalışmadığının denenmesi; tarafımca kurumunuza sorulan ilgili görüş yazısına, kurumunuzun cevabının son paragrafında belirtilen ?Bu sebeple anahtarı olan vasıtaların kıymet takdiri esnasında çalıştırılmasının denenmesi, km bilgisini yazılması yönünde görüş bildirilmiştir.? ifadesine istinaden yapılmıştır.Araç dış bölümünde gözle yapılan incelemelerde: kaportasının muhtelif yerlerinde çizikler ve deformasyonlar olduğu, ön cam üzerinde çatlak olduğu, araç plakalarının yerlerinde oldukları, araç 4 lastiğinin araç üzerinde oldukları ve görece iyi durumda oldukları, stepne lastiğin mevcut olduğu durumları görülmüştür. Aracın değişen/onarılan/boyanmış parçasının olup olmadığı hakkında herhangi bir yorum yapılmamıştır.Araç iç bölümünde gözle yapılan incelemelerde: koltuk döşemelerinin görece orta durumda oldukları, döşemeler üzerinde deforme bölümlerin olduğu, düğmelerinin, kontrol kollarının, direksiyonun ve göstergelerinin görece orta durumda oldukları, multimedya ekranı hariç ön konsol üzerinde olması gereken aksamların yerinde olduğu, zemin, tavan, iç bölüm ve arka kısmın görece orta durumda oldukları durumları görülmüştür.Araç motor bölümünde gözle yapılan incelemelerde: motor ana aksamlarının yerinde olduğu görülmüştür. Çalışır vaziyette görülemeyen konu aracın kondisyonu, mekanik ve elektronik aksamlarında var olabilecek arıza ve varsa eksikliklerine dair herhangi bir yorum yapılmamıştır. Konu araç klimalıdır.tramer sorgulamasında aşağıdaki sonuca ulaşılmıştır: araç 5 adet kazaya karışmıştır. KZ1: 09.02.2018 Çarpma, KZ2: 17.11.2018 Çarpışma Hasar tutarı 1.870,95 TL, KZ3: 05.09.2019 ERP-Park Halinde Çarpılma Hasar tutarı 2.626,62 TL, KZ4: 03.12.2020 KTT-Çarpma, KZ5: 05.12.2020 ERPPark Halinde Çarpılma Hasar tutarı 2.464,29 TL

İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 14:00:00

Hyundai - Accent

Ankara /

Rengi Gri , Accent Era Start 1.4 Dohch 16 V model, sedan, benzin+lpg'li manuel vitesli hususi otomobil, araç plakkları üzerinde değil, anahtar ruhsat yok, akü yok, lastikler kullanım ömrünü tamamlamak üzere olduğu, aracın bel altı tavan, kaporta akşamları, mekanik yürür aksamlarında hasarlar var, ağır hasarlı, uzun süre beklediğinden paslanmalar mevcut,

İhale Tarihi: 16-02-2023
İhale Saati: 10:41:36
SATILDI

Renault - Master

İstanbul / Silivri

Yapılan kontrollerde aracın kaportasında arka bagaj kapısı kapanmıyor, arka sağ bagaj kapısı sacı cam çevresi sacı darbeli ve paslı, arka sol taraf kupa alt sacı vuruk, arka sağ taraf kupa alt sacı darbeli vuruk ,ön sol çamurluk ezik, sağ taraf kaput kapalı cam tarafı çizik ve paslı, silecekler paslı, kaput boyası yanık ve kaputta paslar mevcut arka kapı dayama lastiğinin kırık olduğu tespit edilmiştir. Motoru ve şanzımanı yerindedir. Kapıları açık, Anahtarı yoktur. Araç çalışır durumu kontrol edilmemiştir. İç döşeme ve koltukları yerindedir, pistir. ARAÇ DIŞ ÖZELLİKLERİ: Araç üzerinde yapılan genel incelemede sağ sol yan camların sağlam olduğu ön camın sağlam olduğu, arka camlardan sağ kapının camının kırık olduğu, sağ ve sol ayna mekanizmalarının ve aynaların sağlam olduğu ,ön sağ farın sağlam olduğu, ön sol farın sağlam olduğu, sağ arka stopun sağlam olduğu, sol arka stopun sağlam olduğu jant ve lastiklerin iyi olduğu görülmüştür ARAÇ İÇİ ÖZELLİKLERİ: Genel olarak ön döşemelerinin yerinde ancak pis olduğu, Teybinin yerinde olduğu, konsolun pis olduğu, stepne lastiğinin görülemediği, araç kapalı kasa içi olan kontrplakların kırık olduğu araç çalıştırılamadığı için elektrik aksamında sorun olup olmadığı kontrol edilememiştir. SBM kayıtlarında geçmiş hasarı olmadığı tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:45:00
SATILDI

LADA - SAMARA

Amasya / Merkez

Vites Tipi Manuel, Rengi: Kırmızı (Bordo), LADA SAMARA otomobil, Silindir Hacmi :1500cm3, Motor Gücü:56.6 KW, tekerler bitik durumda, çelik jantlı, Tramer Kaydı: Araç Yaşından dolayı sorgulama yapılmadı, Keşif tarihi itibariyle herhangi bir alet olmaksızın vasıtanın gözlem ile yapılan incelemesinde: aracın her iki plakası mevcut, farlar sağlam, ön sinyal lambaları sağlam, camlar sağlam, ön tampon kırık, sol ayna kırık, arka silecek mevcut değil, aracın muhtelif yerlerinde sürtme ve hasarlar mevcut, arka stop lambaları sağlam, arka bagaj kapağı hasarlı, bagajda Ipg tankı mevcut, stepne mevcut, arka tampon kırık, araç kapı plastikleri hasarlı, ön kokpit hasarlı, direksiyon deforme olmuş hasarlı, 96785 kilometrede, mp3 çalar mevcut, klimasız, aracın iç aksamı deforme olmuş, araç çalışmıyor, anahtar mevcut, ruhsat mevcut değil, Elektronik Aksam: Normal, araç genel olarak yıpranmış bakımsız bir araç, Gizli kusurları bilinmemektedir.

İhale Tarihi: 31-01-2023
İhale Saati: 10:30:00
SATILDI
img

FORD - FİESTA

Diyarbakır / Bismil
İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 15:03:52
Muam. Bedel
100.000
img

Opel - Corsa

İstanbul / Küçükçekmece
İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:50:00
Muam. Bedel
550.000
img

Citroen - C4

İzmir / Bayındır
İhale Tarihi: 09-02-2023
İhale Saati: 11:00:00
Muam. Bedel
280.000
img

FORD - TRANSIT

Ankara /
İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:25:00
Muam. Bedel
540.000
img

MERCEDES-BENZ - B180

Bursa / Nilüfer
İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 10:07:00
Muam. Bedel
50.000
img

Citroen - Berlingo

Adana / Yüreğir
İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 11:30:00
Muam. Bedel
310.000
SATILDI
img

Nissan - Qashqai

Aksaray / Merkez
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:06:00
Muam. Bedel
330.000
img

FORD - FİESTA

Ankara / Çankaya
İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:55:00
Muam. Bedel
100.000
img

Volkswagen - Passat

Şanlıurfa / Birecik
İhale Tarihi: 10-02-2023
İhale Saati: 10:03:00
Muam. Bedel
1.200.000
img

Skoda - Superb

Diyarbakır / Bağlar
İhale Tarihi: 14-02-2023
İhale Saati: 13:36:00
Muam. Bedel
250.000
SATILDI
img

Mazda - SKY-D

Aksaray / Merkez
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:16:00
Muam. Bedel
280.000
SATILDI
img

Volkswagen - Transporter

Muğla / Milas
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 11:15:15
Muam. Bedel
140.000
SATILDI
img

Renault - Symbol

Adana /
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:02:00
Muam. Bedel
160.000
SATILDI
img

Dacia - Sandero

İstanbul /
İhale Tarihi: 06-02-2023
İhale Saati: 13:38:00
Muam. Bedel
240.000
img

Renault - Symbol

Diyarbakır /
İhale Tarihi: 14-02-2023
İhale Saati: 10:00:00
Muam. Bedel
250.000
SATILDI
img

MERCEDES-BENZ - VIANO

Hatay /
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:00:00
Muam. Bedel
340.000
SATILDI
img

Peugeot - Partner

Ankara /
İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 14:00:00
Muam. Bedel
240.000
img

Hyundai - Accent

Ankara /
İhale Tarihi: 16-02-2023
İhale Saati: 10:41:36
Muam. Bedel
60.000
SATILDI
img

Renault - Master

İstanbul / Silivri
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:45:00
Muam. Bedel
65.000
SATILDI
img

LADA - SAMARA

Amasya / Merkez
İhale Tarihi: 31-01-2023
İhale Saati: 10:30:00
Muam. Bedel
38.000