İhaleden İlanlar

Muammen Bedel
-
Başlangıç Fiyatı
-
Renk
Yıl
-
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Kilometre

Aramanı Paylaş

171 sonuçtan 1 ile 20 arası gösteriliyor
SATILDI

Renault - Fluence

Bursa /

Dizel, otomatik vites, beyaz renkli otomobil. Aracın anahtarı ve ruhsatı mevcut değildir. Araçta hasar vardır, ayrıca bir kısım parçalar mevcut değildir. Bilirkişi Raporunda listelenen ana parçalar (ECU, akü, multimedya ekranı) mevcut değildir. Ön tampon, sağ ön çamurluk, motor kaputu, arka tampon, sol bagaj kapak stop, sol dikiz ayna kapak, bagaj kapağı, sağ arka kapı, sol arka kapı, sol ön kapı ve ön cam hasarlıdır. Lastiklerde ortalama %40 aşınma söz konusudur. Motor mekanik bakım/ya da onarıma ihtiyaç vardır. Hasarlı ve eksik parçalarının olması nedeniyle araç mevcut hali ile trafiğe çıkamaz. Tekrar trafiğe çıkabilmesi için aracın eksik parçalarının temini ve hasarının giderilmesi gereklidir. Araçta yaklaşık 49.000 TL (orijinal ikinci el parça fiyatı, özel servis işçilik ücretleri üzerinden yaklaşık değer) masraf vardır.

İhale Tarihi: 21-03-2023
İhale Saati: 11:21:09
SATILDI

Hyundai - Accent

Denizli /

Yakıt Tipi Benzin, Vites Tipi Manuel, Rengi Beyaz, Aracın kontak anahtarı mevcut,ruhsatı yok, aracın motoru sökülmüş, motor blogu silindir kapağı aracın arka koltuğu önüne koyulmuş , motorun bazı parçaları bagajda, motor bloğu üzerinde sadece piston ve piston kolları kalmış, krank milli arka koltuk önünde , silindir kapağı üzerinde sadece supaplar ve bujiler mevcut, eksantrik mili araç içerisinde tespit edilmedi, aracın motor karteri bulunamadı, bazı motor parçaları eksik, motor üzerinde bulunan alternatör, klima komprösörü, marş motoru , egzoz manifoldu gibi parçalar araç içerisinde bulunamadı, motor bloğunun neden dağıtıldığı tespit edilemedi, arıza nedeni ile dağıtıldı ise arızanın onarımının tamamlanmadığı motor reyizyon yapılması gerektiği düşünülmektedir, bunun içinde krank mili ana yatakları, kol yatakları, sekmanlar ve silindir revüzyonu sonrasında gerekirse pistonları değişmesi gerektiği düşünülmektedir, aracın sökülmüş olan şanzımanı araç içerisinde bulunamadı, aracın sökülmüş olan su radyatörü, klıma radyatörü, aküsü araç içerisinde bulunamadı. aracın ön tamponu tampon paneli, ön panjuru sökülmüş araç içerisine görülemedi, aracın direksiyon kolu sökülmüş , araç içerisinde bulunamadı. Direksiyon simi araç içerisinde sağ koltuk üzerinde ancak üzerindeki airbag araç içerisinde bulunamadı, aracın bagaj kapağı ve arka tamponunun hasarlı olduğu görüldü. onarılarak boyanılması gerekli, sürücü kabinin solunda yer alan sigorta kutusunu kapağının sökülmüş olduğu.

İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 17:28:29
SATILDI

Hyundaı - i20

Uşak /

Rengi Beyaz ,Yeni i 20 1.4 CRDI Jump. Söz konusu araç keşif günü itibarı İle anahtarının mevcut olduğu. ruhsatının olmadığı. aracın anahtarı mevcut ancak aracın aküsünün boş durumda olduğu ve yeterli elektrik enerjisi vermediğinden motor ve diğer aktarma organlarının tespit günü itibarı ile faal olup olmadığının kontrolü yapılamamıştır. Araç görsel olarak incelenmiştir. Motor. Şanzıman ve diğer yürür aksamlarının araç Üzerinde olduğunun kontrolü yapılmıştır. Aracın dış bölümü yapıları kontrol ve incelemelerim ile kaporta aksamında kayda değer hasar görülmemiştir. Aracın iç kısmında ise koltuk döşemelerinin üzerinde yırtık, yanık ve deformasyon olmadığı, kapı, torpido ve tavan döşemelerinin yıpranmamış olduğu tetkik ve gözlemlerimle görülmüştür. Lastikleri normal vaziyette diş derinlikleri yaklaşık %70 civarında olduğu. Keşif günü aracın aküleri yeterli elektrik akımı vermediğinden kilometresi tespit Edilememiştir. Muhtelif ezik ve çizikler mevcuttur.

İhale Tarihi: 14-03-2023
İhale Saati: 16:04:03
SATILDI

Renault - Clio

İzmir / Karşıyaka

RUHSAT ve YEDEK ANAHTAR: Aracın ruhsat aslı görülmemiş olup kontak anahtarı bulunmamaktadır. MOTOR DURUMU: Aracın çalışır durumda olmadığı tespit edilmiştir. LASTİKLER: Aracın lastiklerinin kullanım ömrünün tamamlanmış olduğu tespit edilmiştir. CAMLAR : Aracın Ön camın kırık olduğu görülmüştür. DİKİZ AYNALARI : Araç aynalarının Kırık olduğu görülmüştür. ARACIN İÇ KISMI : Koştuk döşemesinin vasat durumda olduğu görülmüştür. AYDINLATMA ÜNİTELERİ: Aracın ön aydınlatma grubunun kırık olduğu tespit edilmiştir. ARACIN HASAR GEÇMİŞİ Aracın geçmiş hasar kayıtları KVKK gereği kontrolleri yapılamamıştır. ARACIN KAPORTA VE BOYA DURUMU: Araç üzerinde yapılan inceleme neticesinde ARACIN ÖN. SAĞ YAN KISIMLARINDAN VE TAVAN SACININ HASARLI ve aracın muhtelif yerlerinde göçük ve derin çiziklerin olduğu tespit edilmiştir. Araç üzerindeki kontrollerde göz ile tespiti yapılabilecek eksik ve hasarlı parçaların mevcut olduğu görülmüş olup; MEKANİK AKSAM ÜZERİNDE YAPILAN KONTROLLERDE; S u radyatörü, alt takım parçaları, intercooler radyatörü, hava boruları, şanzıman takozları, motor takozları, ön amortisör, şanzıman ve motor traversinin hasarlı olduğu; KAPORTA, ELEKTRİK VE DÖŞEME AKSAM ÜZERİNDE YAPILAN KONTROLLERDE; Akü şarjının bitmi, sürücüs ve yolcu hava yastıklarının patlamış, sigorta kutusu, Alternatör, klima kompresörü, sağ sol far lambaları, hava rezanatörü, Motor kaputu, kaput kilidi ve teli, sağ sol çamurluk davlumbazı, ön panjur komple, ön tampon ve bağlantıları komple; , ön tampon demir, sağ sol ön çamurluk, sağ sol podye sacı, sağ sol şase kolu, ön panel, sağ ön kapı, sağ arka kapı ve sağ arka çamurluğun ve Ön camın hasarlı olduğu; Araç iç kısımlarında yapılan kontrollerde koltukların yerinden çıkmış ve vasat durumda, ön torpido radyo teyip panelinin yerinde olmadığı vites konsolunun yerinden çıktığı görülmektedir.

İhale Tarihi: 21-03-2023
İhale Saati: 11:04:00
SATILDI

Opel - Corsa

Yalova /

Yakıt Tipi Benzin , Rengi Kahverengi , Satışa konu aracın sol ön çamurluğunda dareye bağlı olarak göçük bulunmaktadır. Arka tampon sağ tarafında sürtmeye bağlı çizgiler mevcuttur. Ön tamponun sağ tarafında ayrılma ve çizikler mevcuttur. Sağ arka stop lambasının kapağının kırık olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca aracın muhtelif yerlerinde kılcal çizikler ve küçük gamze ve küçük göçükler bulunmaktadır. Lastiklerin genel durumu orta haldedir ve yaklaşık aşınma oranı %50 civarındadır. Söz konusu aracın iç tarafı anahtarı olmadığından dolayı görülememiştir. Aracın ön ve arka plakaları yerinde takılı değildir. Aracın anahtarı olmadığından çalıştırılamamıştır. Ayrıca yine anahtar olmadığı için aracın kilometresi tespit edilememiştir. Kaput altında bulunan mekanik aksamlar anahtarı olmadığından dolayı görülememiştir.

İhale Tarihi: 27-02-2023
İhale Saati: 13:50:00
SATILDI

Bmw - 525D

İstanbul /

raç üzerinde tespit edilen eksiklikler* *Aracın şanzımanı *Komple dolu ön tampon *Ön panjur böbrekleri sağ ve sol, ön ızgara *Sağ ve sol ön farlar, *4 adet kapısı Pandizotları, kolları ve mekanizmaları ile birlikte * Arka şapkalık sacı üst kaplama pandizotu *sağ ve sol orta direk iç bakalitleri *Sağ ve sol arka çamurluklar stop lambaları *Sağ ve sol arka bagaj kapak stop lambaları *Komple takim iç döşeme aksamları ve koltukları, *Ön cam silecek kolları ve süpürgeleri, *Elektrik tesisatı, *Araç içi ön kısmı km saati gösterge paneli *Vites topuzu, *Torpido, *Direksiyon, direksiyon kutusu ve bağlı eksiklikler *Komple dolu silindir kapağı *Hava filtre kutusu *Motor üst muhafaza kapama plastiği *Ön göğüs paneli destek braketlerinin paslı olduğu, Komple kasasında muhtelif küçük boya çizikleri olduğu, aracın lastik ve jantların mevcut olduğu, 4 adet lastik %50 oranında yıpranmış anahtarı ve ruhsatı olmadığı, Diğer elektrik ve elektronik eksikliklerin tespit imkanı olmadığı tespit edilmiştir. Aracın üzerinde motor bloku mevcuttur. 2-Aracın teknik donanım özellikleri tespit edilmesi istenilmiş olup; 1.6 Dizel motor tipi, otomatik vites, çelik alaşımlı jantlar, sahip bir araç olduğu tespit edilip araç resmedilmiştir.(Detaylı araç fotoğrafları raporun ekinde sunulmuştur.)

İhale Tarihi: 07-03-2023
İhale Saati: 11:09:00
SATILDI

Renault - Fluence

Ankara /

Rengi Beyaz , Renault markalı, Fluence model, Beyaz renkli, Dizel yakıtlı, 5 koltuklu, ruhsatsız ve anahtarsız, Otomatik vites, 4x2 çekişli, Bilirkişi raporunda detaylı verilen eksiklik, bozukluk ve hasarları mevcut otomobil

İhale Tarihi: 23-02-2023
İhale Saati: 10:25:00
SATILDI

Renault - Fluence

İstanbul /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Yarı otomatik , Kasa Tipi Sedan , Çekiş Tipi Önden çekiş , Rengi Beyaz , FLUENCE 2016 model otomatik vitesli otomobil. aracın anahtar ve ruhsatı yok. lastikleri kullanım ömrünü tamamlamış. aracın göz ile sağlanan kontrolünde eksik parçasının olmadığı görülmüştür. ön ve arka tampon çizik, ön kaput ortasında vuruk ve göçük var. ARACIN KDV ORANI %18 dir.

İhale Tarihi: 24-02-2023
İhale Saati: 10:05:00
SATILDI

FORD - FİESTA

Diyarbakır / Bismil

Aracın kontak anahtarı olmadığından, aracın yürüyen aksamı ve mekanik aksamı kontrol edilemedi. Aracın arka sağ ve sol stop lambaları kırık, arka tampon hasarlı, araç tavanında göçükler mevcut, yakıt depo kapağı yok, arka sol kapı hasarlı, sağ ve sol dikiz aynaları yok, kelebek camlar kırık, motor kaputu hasarlı, ön tampon yok, sağ ve sol farlar komple yok, ön cam kırık, ön sağ çamurluk hasarlı, dört kapıda da derin çizikler mevcut, araç içinde ön iki airbag hasarlı, araç içinde deformeler mevcut, araç içinde göğüs panelinde parçalar yerinde yok, motor beyni yok, motor karteli hasarlı, aracın dört lastiğinin de kullanılamaz durumda olduğu, kaportasının muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tarafımca tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 15:03:52
SATILDI

Opel - Corsa

İstanbul / Küçükçekmece

Opel Corsa marka otomobil aracın trafik den men edilip bağlandığı Başakşehir Hisar yediemin otoparkında olduğu görülmüştür. Bahse konu aracın kontak anahtarının mevcut olmadığı beyan edildiğinden araç çalıştırılıp motor şanzıman vites geçişleri kontrol edilememiştir. Ayrıca bahse konu araç üzerinde tescil plakalarının takılı olmadığından araç torpidosu sol köşe kısmında görülen ve orijinal olduğu düşünülen şasi numarasından ve emniyetin düzenlemiş olduğu trafikten men tutanağı da göz önünde bulundurularak araç plakası teyidi yapılmıştır. Araç üzerinde teknik ekipman ve donanımlar olmadan otopark ortamında eldeki imkanlar dahilinde yapılan yüzeysel araç incelemesinde; Araç içi dışarıdan gözlemlendiğinde araç içi bütünlüğünü koruduğu torpido ve torpido üzerinde bulunan kontrol panellerinde gözle görülür herhangi bir eksiklik olmadığı araç içinin oldukça temiz ve bakımlı olduğu gözlemlenmiştir. Kaporta ve dış kısımları incelendiğinde aracın dış görsel olarak üst seviyede kondisyonlu bir araç olduğu görsel olarak eksik bir bileşenin olmadığı, araç boyasının iyi durumda olduğu.araç tavanını siyah renkli olduğu kaporta ve koroser kısımlarında hasar ve paslanma türünden uygunsuzluğun bulunmadığı araç model yılı itibari ile muhtelif küçük ölçekli (yakından incelendiğinde anlaşılan) boya aşınmaları ve çizikler olduğu görülmüştür. Aracın motorunun ve yürür aksamlarının tam ve eksiksiz yerinde olduğu ve araç üzerinde görülen şasi numarasının da orijinal olduğu düşünülerekten aracın ruhsatı olmadığı bu hali tescili kabil olduğu hususları bilirkişi tarafından beyan olunmuştur.

İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:50:00
SATILDI

Citroen - C4

İzmir / Bayındır

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Gri .Aracın 1560 cm3 silindir hacimli , manuel şanzıman ve dizel yakıtlı bir motoru vardır. motor ve üst ekipman aksamlarında genel olarak bir eksik yoktur. Motoru sağlam ve çalışır durumdadır . Km göstergesi 277.692 yi göstermektedir . Aracın ön camı çatlak , ön tamponu kırık , kapıları , tamponları , çamurlukları, kaputu ve bagaj kapağı gibi dış aksamlarında darbe ve vurunutulara bağlı yer yer derin çizikler vardır. Kapı , koltuk ve tavan döşemeleri ile direksiyon , ön konsol gibi iç aksamlarının genel durumu itibarıyla yıpranmış ancak kullanılabilir durumda olduğu tespit edilmiştir. Lastikleri yıpranmış ancak kullanılabilir( %50) vaziyettedir.

İhale Tarihi: 09-02-2023
İhale Saati: 11:00:00
SATILDI

MERCEDES-BENZ - B180

Bursa / Nilüfer

Rengi Siyah , aracın tamamen sökük olduğu tespit edilmiştir. Bu nedenle sadece mevcut hali ile hurda olarak değerleme yapılmıştır. Komple sökük olması ve sadece aracın kasası kaldığı için madde madde eksik listesi oluşturulmamıştır. Görülebilir tespitler neticesinde trafiğe çıkması mümkün değildir. Aracın kontak anahtarı ve ruhsatı bulunmamaktadır.

İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 10:07:00
SATILDI

FORD - FİESTA

Ankara / Çankaya

ARACIN RUHSAT VE ANAHTARI YOK ARACIN MOTORUNUN OLMADIĞI ÖN TAMPON FARLAR DAHİL YOK, ARKA TAMPON KIRIK VİTES KOLU VE KONSOL SÖKÜK, SOL AYNA KIRIK, KAPORTADA BELİRGİN ÇİZİKLER, KAPORTADA UFAK TEFEK ÇİZİKLER VE EZİKLER VAR ARACIN BULUNDUĞU ŞARTLAR İTİBARİYLE BİLİRKİŞİ TARAFINDAN GÖZLE BELİRLENEN GENEL EKSİKLİKLER TESPİT EDİLDİĞİ BİLDİRİLMİŞTİR. ARACIN HASAR SORGULAMADA 3 ADET HASAR KAYDI BULUNMAKTADIR. ADALET BAKANLIĞININ 23/03/2015 TARİH VE 82084579/1722/10471 SAYILI HACZE KONU OLAN EKSİK PARÇALI ARAÇLARDA UYGULANACAK SATIŞLARA İLİŞKİN GÖRÜŞ YAZILARI GEREĞİ İHALEYE KONU ARACIN TESCİL KURULUŞLARINA YAZILACAK OLAN TESCİL YAZILARINDA, ARACIN EKSİK BULUNAN PARÇALARININ BİLDİRİLECEĞİ, SÖZ KONUSU EKSİK PARÇALARININ YASAL YOLDAN TEMİN EDİLMESİ VE BUNLARIN BELGELENDİRİLMESİ HALİNDE TESCİL VE MUAYENE İŞLEMİNİN YAPILACAĞI, EKSİK PARÇALARIN YASAL YOLDAN TEMİN EDİLDİĞİ BELGELENEMEDİĞİ TAKDİRDE TESCİL İŞLEMİ YAPILMAYARAK TESCİL KURULUŞLARININ İLGİLİ HAKKINDA GEREĞİNİN TAKDİR VE İFASI İÇİN CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULACAKTIR

İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:55:00
SATILDI

Volkswagen - Passat

Şanlıurfa / Birecik

Aracın ön ve arka tamponunda muhtelif çizikler, motor kaputunda taş izleri, arka tamponun sol köşesinde kırık ve çizikler, sol arka çamurlukta ezikler ve boyada kavlamalar, sağ ön çamurluğunda, sağ ön ve arka kapıda taş izleri, sol ön çamurluğunda, sol ön ve arka kapıda taş izleri, döşemesinde yıpranmalar ve lekeler olduğu görülmüştür. Aracın lastikleri yıpranmıştır. Araç çalışır durumdadır. Yedieminin beyanına göre aracın anahtarı mevcut olup ruhsatı mevcut değildir. Aracın Sigorta ve Bilgi Gözetim Merkezi kayıtlarında geçmiş hasarı bulunmamaktadır.

İhale Tarihi: 10-02-2023
İhale Saati: 10:03:00
SATILDI

Skoda - Superb

Diyarbakır / Bağlar

Rengi Mavi , Dosyamızdan alınan bilirkişi raporu ve ek raporlardan; Keşif esnasında, araç üzerinde bulunan şase numarasının aracın trafik kaydındaki şase numarasıyla uyuştuğu tespit edilmiştir. Araç kontak anahtarı ve araç ruhsatına rastlanılmamıştır. Yaptığım tramer kaydı sorgulamasında aracın Bir adet kazaya karışmış olduğu görülmüştür. Ruhsatının olmadığı, Kontak anahtarının olmadığı, Aracın ustalıkla komple söküldüğü, Hava basınç motorunun, ön motor kaputunun,sağ ön ve arka kapının, sol ön ve arka kapının, arka oturma koltuğunun, direksiyon beyninin, direksiyon hava yastığının, müzik seti aksamının, sağ ön koltuğun, arka tamponun, sağ ve sol arka stop lambalarının araç üzerinden söküldüğü ve araç üzerinde olmadığı, aracın motor ve şanzıman aksamının araç üzerinde olmasından ötürü aracın hurdaya ayrılmasına gerek olmadığı, aracın mevcut haliyle trafiğe çıkamayacağı ancak söz konusu eksik yedek parçaların araca monte edilmesi ve gerekli onarımların yapılmasını müteakip trafiğe çıkabileceği kanaatindeyim. Şeklinde belirtilmiştir.

İhale Tarihi: 14-02-2023
İhale Saati: 13:36:00
SATILDI

Mazda - SKY-D

Aksaray / Merkez

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Otomatik , Rengi Beyaz , Bilirkişi raporuna göre; Aracın lastikleri % 70 oranında yapısını korumaktadır. Aracın yürür aksamı eksiksiz görünmektedir. Aracın aküsü ve beyni üzerinde bulunmamaktadır. Araç çalışır durumda değildir. Anahtar ve ruhsatı bulunmamaktadır. KM bilgisi okunamamıştır. Aracın plakaları üzerinde bulunmamaktadır, şase numarasından kontrol edilmiştir. Aracın ön göğüs panelleri ve koltuk döşemeleri iyi durumdadır. Aracın koltuk altlarındaki soketleri sökülmüş durumdadır. Aracın yapılan kontrollerde ön kaput, sağ ön-arka kapı, sol ön-arka kapı, bagaj kapısı sacları üzerinde bulunmadığı görülmüştür. Aracın sol arka çamurluk ve ön tamponunun boyalı olabileceği kanaati oluşmuştur. Aracın arka tamponunda derin yırtılma izi görülmektedir. 06 CPS 709 plakalı MAZDA marka aracın tramer üzerinde yapılan sorgulamalarda geçmiş 2 adet hasar kaydı bulunmaktadır. 13/02/2018 Tarihli 2228TL ve 19/10/2019 Tarihli 10976TL bedelli çarpışma kaydı vardır.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:16:00
SATILDI

Renault - Symbol

Adana /

Beyaz renkli, dizel, km okunamadı,. Tespit adresine gidildiğinde aracın muhtelif birçok parçasının sökük halde depoda olduğu edilmiştir. Ön ve arka plakaları, ruhsatı ve anahtarı yok, Motor kaputu sökük mevcut değil, Ön tampon komple panjur ve kapakları ile birlikte ve ön paneli sökük mevcut değil, Sağ-sol farları sökük mevcut değil, Su-Klima-Turbo radyatörleri sökük mevcut değil, Soğutma fan ve davlumbazları, cam su bidonu sökük mevcut değil, Hava filtre ünitesi komple sökük mevcut değil, Aküsü yok, Beyni sökük mevcut değil, Sağ-sol ön çamurluklar hasarlı, Sağ dış ayna kırık, sol dış ayna sinyali kırık, Bagaj kapağı orta kısmında boya-macun kalması mevcut, Sol arka çamurlukta göçük mevcut, Direksiyon hava yastığı yok, R/CD çaları yok, orta havalandırma ızgaraları yok, Sağ-sol ön koltukları sökük mevcut değil, Sağ ön kapı iç açma kolu yok, Lastik durumları kötü, stepnesi yok," denilmektedir.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:02:00
SATILDI

Dacia - Sandero

İstanbul /

GRİ RENKLİ DİZEL OTOMOBİL. ARACIN SOL ÖN FAR KIRIK SAĞ ARKA LASTİK HAVASI İNİK KOLTUKTA YIPRANMALAR MEVCUT. 196502 KM DE. ANAHTAR VAR MUHTELİF ÇİZİKLER MEVCUT.

İhale Tarihi: 06-02-2023
İhale Saati: 13:38:00
SATILDI

Renault - Symbol

Diyarbakır /

Rengi Beyaz , Keşif esnasında aracın plakasın üzerinde olduğu, dosyasında araç özet bilgilerinin bulunduğu, ruhsatın ve anahtarın görevlide olmadığı görüldü. Araç çalıştırılamadığından km kontrolü yapılamadı. MARKA RENAULT RENGi BEYAZ PLAKASI 21 FN 454 MODEL 2011 YAKIT BENZiN CiNSi OTOMOBiL SiLiNDiR HACMi 1390 SYMBOL EXP 1.4 şase NO VF1LBNKS543680827 ViTES MANUEL Haciz konusu olan otomobil, Arka tampon çatlak, Aracın tümkaportasında kısmi boya solması mevcut, Lastikler kullanılamaz urumda Ön tampon üstünde yok, Ön tampon demiri eğilmiş, Sol dikiz aynası eksik Sağ far eksik olduğu, Araç kapı cam kasalarında renk solmaları mevcut. 21 FN 454 PLAKALI, 2011 MODEL RENAULT OTOMOBiL SYMBOL EXP 1.4 otomobil yukardaki tablodaki özellikleri kapsamındaki ikinci el piyasa değerinin 250.000 TL olarak belirlenmiştir.

İhale Tarihi: 14-02-2023
İhale Saati: 10:00:00
SATILDI

Hyundai - Accent

Ankara /

Rengi Gri , Accent Era Start 1.4 Dohch 16 V model, sedan, benzin+lpg'li manuel vitesli hususi otomobil, araç plakkları üzerinde değil, anahtar ruhsat yok, akü yok, lastikler kullanım ömrünü tamamlamak üzere olduğu, aracın bel altı tavan, kaporta akşamları, mekanik yürür aksamlarında hasarlar var, ağır hasarlı, uzun süre beklediğinden paslanmalar mevcut,

İhale Tarihi: 16-02-2023
İhale Saati: 10:41:36
SATILDI
img

Renault - Fluence

Bursa /
İhale Tarihi: 21-03-2023
İhale Saati: 11:21:09
Muam. Bedel
249.000
SATILDI
img

Hyundai - Accent

Denizli /
İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 17:28:29
Muam. Bedel
50.000
SATILDI
img

Hyundaı - i20

Uşak /
İhale Tarihi: 14-03-2023
İhale Saati: 16:04:03
Muam. Bedel
220.000
SATILDI
img

Renault - Clio

İzmir / Karşıyaka
İhale Tarihi: 21-03-2023
İhale Saati: 11:04:00
Muam. Bedel
110.000
SATILDI
img

Opel - Corsa

Yalova /
İhale Tarihi: 27-02-2023
İhale Saati: 13:50:00
Muam. Bedel
287.133
SATILDI
img

Bmw - 525D

İstanbul /
İhale Tarihi: 07-03-2023
İhale Saati: 11:09:00
Muam. Bedel
151.000
SATILDI
img

Renault - Fluence

Ankara /
İhale Tarihi: 23-02-2023
İhale Saati: 10:25:00
Muam. Bedel
151.000
SATILDI
img

Renault - Fluence

İstanbul /
İhale Tarihi: 24-02-2023
İhale Saati: 10:05:00
Muam. Bedel
388.000
SATILDI
img

FORD - FİESTA

Diyarbakır / Bismil
İhale Tarihi: 08-02-2023
İhale Saati: 15:03:52
Muam. Bedel
100.000
SATILDI
img

Opel - Corsa

İstanbul / Küçükçekmece
İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:50:00
Muam. Bedel
550.000
SATILDI
img

Citroen - C4

İzmir / Bayındır
İhale Tarihi: 09-02-2023
İhale Saati: 11:00:00
Muam. Bedel
280.000
SATILDI
img

MERCEDES-BENZ - B180

Bursa / Nilüfer
İhale Tarihi: 28-02-2023
İhale Saati: 10:07:00
Muam. Bedel
50.000
SATILDI
img

FORD - FİESTA

Ankara / Çankaya
İhale Tarihi: 22-02-2023
İhale Saati: 13:55:00
Muam. Bedel
100.000
SATILDI
img

Volkswagen - Passat

Şanlıurfa / Birecik
İhale Tarihi: 10-02-2023
İhale Saati: 10:03:00
Muam. Bedel
1.200.000
SATILDI
img

Skoda - Superb

Diyarbakır / Bağlar
İhale Tarihi: 14-02-2023
İhale Saati: 13:36:00
Muam. Bedel
250.000
SATILDI
img

Mazda - SKY-D

Aksaray / Merkez
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:16:00
Muam. Bedel
280.000
SATILDI
img

Renault - Symbol

Adana /
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:02:00
Muam. Bedel
160.000
SATILDI
img

Dacia - Sandero

İstanbul /
İhale Tarihi: 06-02-2023
İhale Saati: 13:38:00
Muam. Bedel
240.000
SATILDI
img

Renault - Symbol

Diyarbakır /
İhale Tarihi: 14-02-2023
İhale Saati: 10:00:00
Muam. Bedel
250.000
SATILDI
img

Hyundai - Accent

Ankara /
İhale Tarihi: 16-02-2023
İhale Saati: 10:41:36
Muam. Bedel
60.000