İhaleden İlanlar

Muammen Bedel
-
Başlangıç Fiyatı
-
Renk
Yıl
-
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Kilometre

Aramanı Paylaş

5 sonuçtan 1 ile 5 arası gösteriliyor
SATILDI

Renault - Master

Nevşehir / Ürgüp

Satışa konu araç üzerinde keşif günü şaşi numarası dosyadaki ile araç üzerindeki eşleşti, araç plakaları araç üzerindeki ön ve arka yerinde takılı, araç kontak anahtarı mevcut, araç trafik tescil belgesi araçta yok, araç iç döşemeleri fiziki yapısı düzgün, araç kapı iç döşemeleri fiziki yapısı düzgün, araç çamurluk, sağ ön kapı, sağ orta kayar kapı ezik boyası dökülmüş, araç sol yan taraf orta kısım kaportada kısmi eziklikler bulunmakta, araç sağ dış yan ayna komple kırık, araç tekerlekleri %60 seviyesinde, araç aküsü yerinde ve çalışır durumda, araç motoru çalışır durumda, Frigorifik kasa içerisinde bulunan soğutucu çalışmadı, soğutucu parçaları sökülmüş montajı yapıldığında kullanılabilir. Frigorifik kasa iç ön kısım, iki yan kısım ve tavanın izolasyonlu döşemesi sökülmüş ve eksik, yenisi temin edilerek montajı yapılabilir, Frigorifik kasa arka kapak kullanılır durumda,

İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 10:09:00
SATILDI

Renault - Master

İstanbul / Silivri

Yapılan kontrollerde aracın kaportasında arka bagaj kapısı kapanmıyor, arka sağ bagaj kapısı sacı cam çevresi sacı darbeli ve paslı, arka sol taraf kupa alt sacı vuruk, arka sağ taraf kupa alt sacı darbeli vuruk ,ön sol çamurluk ezik, sağ taraf kaput kapalı cam tarafı çizik ve paslı, silecekler paslı, kaput boyası yanık ve kaputta paslar mevcut arka kapı dayama lastiğinin kırık olduğu tespit edilmiştir. Motoru ve şanzımanı yerindedir. Kapıları açık, Anahtarı yoktur. Araç çalışır durumu kontrol edilmemiştir. İç döşeme ve koltukları yerindedir, pistir. ARAÇ DIŞ ÖZELLİKLERİ: Araç üzerinde yapılan genel incelemede sağ sol yan camların sağlam olduğu ön camın sağlam olduğu, arka camlardan sağ kapının camının kırık olduğu, sağ ve sol ayna mekanizmalarının ve aynaların sağlam olduğu ,ön sağ farın sağlam olduğu, ön sol farın sağlam olduğu, sağ arka stopun sağlam olduğu, sol arka stopun sağlam olduğu jant ve lastiklerin iyi olduğu görülmüştür ARAÇ İÇİ ÖZELLİKLERİ: Genel olarak ön döşemelerinin yerinde ancak pis olduğu, Teybinin yerinde olduğu, konsolun pis olduğu, stepne lastiğinin görülemediği, araç kapalı kasa içi olan kontrplakların kırık olduğu araç çalıştırılamadığı için elektrik aksamında sorun olup olmadığı kontrol edilememiştir. SBM kayıtlarında geçmiş hasarı olmadığı tespit edilmiştir.

İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:45:00
SATILDI

Renault - Master

Bursa /

Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Beyaz , Tramer Kaydına göre, 1 adet kazaya karışmıştır. Anahtar ve ruhsatı mevcuttur. Çalışır ve temiz durumdadır. Aküsü tükendiğinden çalıştırılamamıştır. 10.01.2018 de otoparka girmiş. Bu nedenle elektrik ve mekanik aksam kontrol edilememiştir, onarım bedeli hakkında yorum yapılamamıştır. Kilometre bilgisine de ulaşılamamıştır. Hasar Bilgisi: Uzun süre aynı yerde çalışmadan stabil olarak beklediği için motor, mekanik, yürür aksam ve elektrik tesisatında bakım ve oarım gerekmektedir. Ön plakası mevcut değildir. Ön camda parçalı çatlak mevcuttur. Ön sol far camı kırıkrtır. Ön sağ far camında derin çizikler mevcuttur. Ön bakalit tampon bağlantı tırnakları kırık olup, çizik ve sürtme izleri mevcut ve çeki demiri kapağı mevcut değildir. Motor kaputunda noktasal çizik ve boya atmalar bulunmaktadır. Sol ön çamurlukta noktasal ezik ve çizikler mevcuttur. Sol kapıda noktasal çizikler mevcut olup, kapı ve direk bakalit muhafazalar mevcut değildir. Sol arka yan/çamurluk yüzeyinde noktasal eziklikler mevcut olup, arka etek bakalit muhafazası mevcut değil ve ezik, boya atmaları bulunmaktadır. Arka sol stop&sinyal camı kırıktır. Arka sağ stop&sinyal camında çatlak mevcuttur. Arka bakalit tamponda çizik ve sürtme izleri mevcuttur. Arka bagaj kapılarında noktasal eziklikler bulunmaktadır. Sağ arka köşe direkte ezik, çizik ve boya rötuşları mevcuttur. Sağ arka yan/çamurlukta ezik, çizik ve sürtme izleri mevcut olup, yan sinyal kırık ve mevcut değildir. Sağ arka sürgülü kapı kolu mevcut değil, kapı yüzeyi ve etekte ezik ve çizikler mevcuttur. Sağ ön kapıda ezik ve çizikler mevcuttur. Sağ ön çamurlukta ağır ezik mevcuttur. Sağ yan ayna dış kapağında çizik ve sürtme izleri mevcut olup, sinyal camı kırıktır. Stepne mevcuttur. Aracın 4 lastiğinde de uzun süre aynı yerde stabil olarak beklemden dolayı yılaşımı ve yer etme mevcut olup kullanılamaz durumdadır. Araç sürücü kabini ve arka kabin içi taban ve tavan döşemeleri kirli ve lekelidir. Ön 2’li yolcu koltuğu komple mevcut değildir. Ön yolcu emniyet kemer takımları eksik ve hasarlıdır. Ön konsol torpido kapak kilit mekanizması hasarlıdır. Arka kabin yan sol duvar döşemesi kırıktır.

İhale Tarihi: 02-12-2022
İhale Saati: 11:30:00
SATILDI

Renault - Master

Muğla / Yatağan

Satışa konu aracın, aküde elektrik yok, km okunamadı. Araç kullanma tarzı yük nakli, araç arka kısmında güvenlik teçhizatı ve koltukların yerleştirilmesi için sabit tutturma noktaları ve bağlantı elemanları mevcut değildir. Şoför ve öndeki yolcuların bölümü ile insan ve eşya taşıması içi kullanılan arka bölüm arasında sabit bir panel mevcuttur. Araç yolcu kapasitesinin 2+1 kişi olduğu görülmüştür. Yandan camlı ve çift sıra koltuklu vasfında değildir. Motor ve Motor Sistemleri; 28.05.2019 tarihinden beri yediemin otoparkı açık alanında durmakta olan bu kamyonetin Aküsünde elektirk kalmamıştır. Elektrik ve anahtarı olmadığı için marşa basılamadı. motor ve motor sistem aksamlarının yerinde olduğu görüldü. Elektrik sistemleri; aküde elektrik yok, elektrik sistemlerinde gözle yapılan muayenede herhangi bir sorun görülmedi. Göstergeler ve radyo çalar yerindedir. Alt takım ve aktarma sistemleri. yürüyüş ve aktarma sistemlerinin gözle yapılan kontrolünde herhangi bir anormallik görülmemiştir. Lastik Tekerlekler; ön ve arka lastiklerin diş derinliği %60 larda olmasına rağmen lastikleri bayat durumdadır. Yedek teker (stepne) yoktur. Kaporta ve boya aksamı; Kaporta ve aksamı orta durumdadır. Kaportanın muhtelif yerlerinde hafif çizikler vardır. Kapı yan kenarlarında boya kalkmaları ve paslanmalar var. Sağ yan cephede boylu boyunca hafif dalgalı göçükler var. Sol ön kapı eşiğinde 15cm li boya kalkması ve paslanmalar var. Sol marşbiyel orta kısmında hafif göçme var. Tavan ve taban döşemeleri iyi durumdadır. Direksiyon simidi ve kapı çekme kollarının kaplamaları eskimiştir. Camlar sağlam durumdadır. Dikiz aynaları tam ve sağlamdır. Aracın gizli ayıpları varsa da müdürlüğümüzce bilinmemektedir.

İhale Tarihi: 24-02-2022
İhale Saati: 09:59:04
SATILDI

Renault - Master

Muğla / Milas

Karoser; Sol ön kapı bant yok, boya tamiri İster, iç döşemeler, ön göğüs iyi, radyo teyp, stepne, kontak anahtar, ruhsat var, Kapılar açık akü çalışmıyor, lastikler değişecek, klima yok, soğutucu var kontrol gerekir,

İhale Tarihi: 26-01-2022
İhale Saati: 14:00:00
SATILDI
img

Renault - Master

Nevşehir / Ürgüp
İhale Tarihi: 15-03-2023
İhale Saati: 10:09:00
Muam. Bedel
205.000
SATILDI
img

Renault - Master

İstanbul / Silivri
İhale Tarihi: 07-02-2023
İhale Saati: 10:45:00
Muam. Bedel
65.000
SATILDI
img

Renault - Master

Bursa /
İhale Tarihi: 02-12-2022
İhale Saati: 11:30:00
Muam. Bedel
214.000
SATILDI
img

Renault - Master

Muğla / Yatağan
İhale Tarihi: 24-02-2022
İhale Saati: 09:59:04
Muam. Bedel
93.000
SATILDI
img

Renault - Master

Muğla / Milas
İhale Tarihi: 26-01-2022
İhale Saati: 14:00:00
Muam. Bedel
25.000