İhaleden İlanlar

Muammen Bedel
-
Başlangıç Fiyatı
-
Renk
Yıl
-
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Kilometre

Aramanı Paylaş

3 sonuçtan 1 ile 3 arası gösteriliyor
SATILDI

SCANIA - P380

İstanbul / Beykoz

Aracın kilometresinin alınmadığı, ,motorunun ve bir cok parçasının sökük olduğu bilgisi mevcuttur. Akabinde otoparka alındığı bilgileri vardır. Aracın üzerinde yapılan incelemede: Aracın tahkiyatıdaki şasi numarasıyla aracın üzerindeki şasi numarası aynıdır. Kaporta kısımlarına bakıldığında: Aracın ön far grubu, sinyal lambaları, demir arka tamponu ve yakıt deposu sökülmüş, rastlanmamıştır. Ön cam ve ön cam üstü Plastik aksamlar kırıktır. Sol Teker üstü plastik aksamlar kırıktır. Aracın tüm lastik grubu özelliklerini yitirmiş kötü durumdadır. Aracın kabin basamakları kırıktır. Araç İçine bakıldığında: Aracın içi kirli, koltukların döşemeleri yıpranmıştır. Araç içerisindeki birçok plastik kapak kırılmış işlevlerini yitirmiştir.Aracın motoru mevcut değil, rastlanmamıştır. Aracın mevcut şartlarla tespit edilemeyen birçok parçası mevcut değil, rastlanmamıştır. Aracın aküsü mevcut değil rastlanmamıştır. Aracın çalışır yürür hale gelmesi için kapsamlı bir revizyona ihtiyacı vardır. Araç çalışır yürür değildir.Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 23/03/2015 tarih ve 82084579/1722/10471 sayılı, Hacze konu Olan Eksik Parçalı Araçlar konulu yazısının 4. Maddesi gereği ihaleden sonra tescil kurullarına yazılacak olan tescil yazılarında, aracın eksik bulunan parçalarının bildirilerek, söz konusu eksik parçalarının yasal yoldan temin edilmesi ve bunların belgelendirilmesi halinde tescil ve muayene işlemini yapılması, eksik parçaların yasal yoldan temin edilmediği, belgelenmediği takdirde tescil işlemi yapılmayarak ilgili hakkında gereğinin takdir ve ifası için Cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunulması hususunun açıkça hatırlatılması gerekmektedir. Ayrıca Fiili haciz ve Kıymet takdiri esnasında araçların ruhsat bilgilerine göre tam araç vasıflarını etkileyen motor ve şasi numarası, kaporta aksamları ile diğer teknik ve elektronik aksamlarına ilişkin belirgin özelliklerinin ayrıntılı olarak tespit edilmiş olup fotoğraflarının çekilmesi ve eksik bulunan parçaların aracın kıymetine etkisine ilişkin değerlendirmede bulunmuş olup yukarıda eksik olarak bildirilen parçalar mezkûr araç vasıflarını etkileyen unsurlardır.

İhale Tarihi: 20-12-2022
İhale Saati: 15:32:38
SATILDI

SCANIA - P380

İstanbul / Beykoz

Aracın kilometresinin alınmadığı ,motorunun ve bir cok parçasının sökük olduğu bilgisi mevcuttur. Akabinde otoparka alındığı bilgileri vardır. Aracın üzerinde yapılan incelemede: Aracın tahkiyatıdaki şasi numarasıyla aracın üzerindeki şasi numarası aynıdır. Kaporta kısımlarına bakıldığında: Aracın ön far grubu, sinyal lambaları, demir arka tamponu ve yakıt deposu sökülmüş, rastlanmamıştır. Ön cam ve ön cam üstü Plastik aksamlar kırıktır. Sol Teker üstü plastik aksamlar kırıktır. Aracın tüm lastik grubu özelliklerini yitirmiş kötü durumdadır. Aracın kabin basamakları kırıktır. Araç İçine bakıldığında: Aracın içi kirli, koltukların döşemeleri yıpranmıştır. Araç içerisindeki birçok plastik kapak kırılmış işlevlerini yitirmiştir. Aracın motoru mevcut değil, rastlanmamıştır. Aracın mevcut şartlarla birçok parçası mevcut değil, rastlanmamıştır. Aracın aküsü mevcut değil rastlanmamıştır. Aracın çalışır yürür hale gelmesi için kapsamlı bir revizyona ihtiyacı vardır. Araç çalışır yürür değildir. Aracın Şasi numarasında yapılan tramer sorgusunda 14 kazadan 16.319,00 TL hasar kaydı bulunmaktadır¸ Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 23/03/2015 tarih ve 82084579/1722/10471 sayılı, Hacze konu Olan Eksik Parçalı Araçlar konulu yazısının 4. Maddesi gereği ihaleden sonra tescil kurullarına yazılacak olan tescil yazılarında, aracın eksik bulunan parçalarının bildirilerek, söz konusu eksik parçalarının yasal yoldan temin edilmesi ve bunların belgelendirilmesi halinde tescil ve muayene işlemini yapılması, eksik parçaların yasal yoldan temin edilmediği, belgelenmediği takdirde tescil işlemi yapılmayarak ilgili hakkında gereğinin takdir ve ifası için Cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunulması hususunun açıkça hatırlatılması gerekmektedir. Ayrıca Fiili haciz ve Kıymet takdiri esnasında araçların ruhsat bilgilerine göre tam araç vasıflarını etkileyen motor ve şasi numarası, kaporta aksamları ile diğer teknik ve elektronik aksamlarına ilişkin belirgin özelliklerinin ayrıntılı olarak tespit edilmiş olup fotoğraflarının çekilmesi ve eksik bulunan parçaların aracın kıymetine etkisine ilişkin değerlendirmede bulunmuş olup yukarıda eksik olarak bildirilen parçalar mezkûr araç vasıflarını etkileyen unsurlardır.

İhale Tarihi: 20-12-2022
İhale Saati: 10:30:00
SATILDI

Scania - G420

Samsun / İlkadım

Çekici vasıflı, kırmızı renkli, 2 koltuklu, km 1.147,917, aracın plakaları mühürlüdür ve aracın üzerindedir, araç çalışmakta olup motor durumunda gözle görülür eksiklik yoktur, aracın ön far çerçeveleri kırıktır, sağ ve ön çamurlukta kırık vardır, lastikleri kullanılabilir durumdadır, iç döşemeleri kullanılabilir durumdadır. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunmaktadır. Anahtarı vardır, ruhsatı vardır.

İhale Tarihi: 24-03-2022
İhale Saati: 09:43:15
SATILDI
img

SCANIA - P380

İstanbul / Beykoz
İhale Tarihi: 20-12-2022
İhale Saati: 15:32:38
Muam. Bedel
90.000
SATILDI
img

SCANIA - P380

İstanbul / Beykoz
İhale Tarihi: 20-12-2022
İhale Saati: 10:30:00
Muam. Bedel
90.000
SATILDI
img

Scania - G420

Samsun / İlkadım
İhale Tarihi: 24-03-2022
İhale Saati: 09:43:15
Muam. Bedel
280.000